Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polskie kawałki G
Już o tym pisałem w innym temacie że bardzo podoba mi się intro w klipie "Feel Da Funk Or Die" może zna ktoś tytuł tego kawałka ??? będę bardzo wdzięczny.
Odpowiedz
ok cos w koncu na temat!!! Mega kawalek na chill jak ja teraz Smile http://www.youtube.com/watch?v=NVHhu0-FijM&feature=related LB!!!!!
laidbackowe brzmienie tutaj znajdziesz korzenie west coastowe uniesienie pozytywne nastrojenie
moja wizja california słońce palmy, moja wizja california cos zapalmy
smoke weed everyday!
Odpowiedz
Lubie ten numer.
[Obrazek: 2n8bfo7.jpg]
Odpowiedz

Odpowiedz
mega kawalek urbana!! dawno nie sylyszalem a pozycja bardzo pozytywna i obowiazkowa
laidbackowe brzmienie tutaj znajdziesz korzenie west coastowe uniesienie pozytywne nastrojenie
moja wizja california słońce palmy, moja wizja california cos zapalmy
smoke weed everyday!
Odpowiedz
Odpowiedz
Odpowiedz
99% kawalkow w tym temacie jest asluchalnych w pizdu a te co podal Mc Rhyme to juz wogole jakas masakra.. rownie dobrze mozna tu "Czas Przemija" Rysia wrzucic :p
[Obrazek: tumblr_mbudcfiMIJ1riv29ro1_500.gif]
Odpowiedz
(12-10-2010, 16:41:07)Mietek23 napisał(a):  99% kawalkow w tym temacie jest asluchalnych w pizdu a te co podal Mc Rhyme to juz wogole jakas masakra.. rownie dobrze mozna tu "Czas Przemija" Rysia wrzucic :p

Wiem że te nuty są słabe, ale w temacie nie ma wymienionych żadnych kryteriów odnośnie poziomu utworów, podałem je tylko dla samego rozeznania Tongue

Odpowiedz
(12-10-2010, 22:40:15)MC_Rhyme napisał(a):  
(12-10-2010, 16:41:07)Mietek23 napisał(a):  99% kawalkow w tym temacie jest asluchalnych w pizdu a te co podal Mc Rhyme to juz wogole jakas masakra.. rownie dobrze mozna tu "Czas Przemija" Rysia wrzucic :p

Wiem że te nuty są słabe, ale w temacie nie ma wymienionych żadnych kryteriów odnośnie poziomu utworów, podałem je tylko dla samego rozeznania Tongue

osłuchane - -zgadzam się z tym ale nie dla każdego -pamiętajmy też o nowych forumowiczach którzy dopiero w chodzą w temat
a co do kryteriów to nie ma ( odnośnie poziomu)
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości