Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poleć mało znane albumy mało znanych wykonawców (poza g-funkiem)
ja sie tam tylko zgrywam, nigdy nie słyszałem o JACKA PLACKA
[Obrazek: cooltext462677136.jpg]
Odpowiedz
[Obrazek: 3+Steps+From+Nowhere+3fff.jpg]

3 Steps From Nowhere - 30 Deegres Below Funk 1995

Mało znana, ale doceniania przez każdego kto ją zna, grupa, która jak setki one-hit'ów zakończyła karierę po jednym albumie. Moim zdaniem - niesłusznie, chłopacy mieli olbrzymi potencjał na nagranie drugiego takiego albumu. Nie wiem nic o nich, skąd są, nic, a nic. Wiem, że w składzie są : Lazy, Black Crow, i Rimshot. Z czego ten pierwszy i ostatni wyprodukowali cały album. Ale za to jak wyprodukowali! Bajecznie, świetnie, czy posługując się terminologią kucharską - pysznie, cała ścieżka dźwiękowa jest spójna i klimatyczna, a smaczku dodaje napewno fakt, że użyte są żywe instrumenty. Sampling gdzieś tam jest, sample sobie pływają, a raperzy sobie rapują [to chyba oczywiste, cnie]. Do aspektów raperskich nie mam zarzutów, Lazy, Black Crow i Rimshot wspaniale się uzupełniają, słyszeli o czymś takim jak flow, rymy, ale wyrafinowanych panczlajnów czy wielokrotnie złożonych rymów tu nie usłyszysz, 3SFN uprzejnie przepraszają. Teksty traktują luźno - braggadocio, czasem sobie coś powpominają, ponawijają o kobitkach, a czasem obarczą żalami swojego ojca [cut "Dear Old Dad"]. Album bazuje głównie na twardych fundamentach East-Coast'owego brzmienia, jest ten czilałtowy klimat, doskonały album na deszczowe popołudnie, POLECAM!

Próbka rapsów:
http://www.youtube.com/watch?v=_6d9roho_M8
Odpowiedz
Ace Cosgrove - Baby Need Food

Opio & Free The Robots - Sempervirens

Definite Mass - Soul Caliber

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości