Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pimp C
Zauważyłem , że nie ma o nim tematu a na prawdę warto poznać tego rapera.

[Obrazek: vibe_pimp_c.jpg]

Pimp C, właśc. Chad Butler (ur. 29 grudnia 1973 w Port Arthur, zm. 4 grudnia 2007 w Hollywood) - amerykański raper z południa, współtworzył wraz z Bun B grupę UGK.
UGK najaktywniej działało w latach 90. XX wieku. Zasłynęło m.in. z gościnnych wystąpień na singlach "Big Pimpin" (Jay-Z), czy "Sippin' On Some Sizzurp" (Three 6 Mafia). Pimp C był współzałożycielem Trill Entertainment. Znany jest także dzięki gościnnemu występowi w remiksie utworu "Swang" z raperem Trae.

28 stycznia 2002 r., został skazany na osiem lat więzienia, zwolniony warunkowo do grudnia, 2009 r.

4 grudnia 2007 r., Pimp C został znaleziony martwy w swoim pokoju hotelowym, na szóstym piętrze w Mondrian Hotel na Sunset Strip, w zachodnim Hollywood, stanie Kalifornia. Zmarł we śnie.

Albumy Solowe
* 2005: Sweet James Jones Stories
* 2006: Pimpalation
z UGK
* The Southern Way [1988]
* Banned EP [1992]
* Too Hard to Swallow [1992]
* Super Tight [1994]
* Ridin' Dirty Gold [1996]
* Dirty Money [2001]
* Side Hustles [2002]
* Underground Kingz [2007]
Odpowiedz
Rzeczywiście tematu o nim nie było, ale temat o UGK jest. Dałem w dziale o g-funku.
Odpowiedz
Pimpa lubię, no był gorszy od Buna co prawda, szacunek się należy, wolę go w UGK, no i jego tegoroczne pośmiertne solo było lepsze od Trill OG ; d
Odpowiedz
nie wiem czy lepsze od Trill OG - choc na obu krazkach szalu nie ma Tongue
Odpowiedz
Bardzo dobry wokal, szczególnie mnie urzekł w Comin' up. Z dwójki Pimp C i Bun B wolę Pimpa, głos miał przyjemniejszy i podobają mi się te jego przeciągania słów na końcu wersów.
Odpowiedz
dobra płyta Pimpa Sweet James Jones Stories Smile
[Obrazek: daz4.jpg][Obrazek: devin_the_dude_3.jpg][Obrazek: foesum4.jpg]
Odpowiedz
Według mnie był gorszym raperem niż Bun, a jego głos trochę mnie irytował na późniejszych produkcjach, jednak szanuję go za twórczość UGK i solową ( i tematykę Big GrinBig Grin) Wink
[Obrazek: nunst070.gif]

Odpowiedz
Też wolę Buna
[Obrazek: 19.jpg]

Chillout That's It! Cool

fo' shizzle my nizzle i want to sizzle sum wizzle
Odpowiedz
Juicy J ma wyprodukować trzeci pośmiertny album Pimpa z niewydanym materiałem.
[Obrazek: Pa6V4Ay.jpg]
[Obrazek: 400px-Falling_01.jpg]
Odpowiedz
Spoko, że z niewydanym materiałem, ale ciekawe jakie bity da na to Juicy J.
[Obrazek: Ice_Cube_Coors_Light.jpg]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości