Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piknik
Myślę, że do pomysłu można wrócić gdzieś w marcu/kwietniu. W tym roku nie ma mowy żeby coś wypaliło. Lipiec - Wrzesień 2013 - taki termin byłby ok, trzeba tylko ustalić wszystko odpowiednio wcześniej, żeby ludzie nie mieli planów na dane dni.
[Obrazek: Dunk-590x3081.jpg]
Odpowiedz
Już kiedyś to rozkminiałem i dla mnie opcja jest megaprosta:

1. Dowiadujemy się kto jest na 100% zainteresowany przybyciem.
2. Wybieramy odpowiednie miejsce (np. jakiś spoko ośrodek z domkami nad jeziorem czy nad morzem).
3. Rezerwujemy nocleg (każdy wysyła kasę organizatorowi, np. mi, i przelewamy ją na konto właściciela ośrodka).
4. Wbijamy, ogarniamy muzę, inne potrzebne "pomoce" kto tam chce + obowiązkowo panienki i robimy spontaniczną imprezkę.

Łatwo takie coś ogarnąć, a można by i spokojnie zrobić nawet kilka takich meet-upów.
Odpowiedz
O to właśnie chodzi Marcin, tylko trzeba by ogarnąć temat odpowiednio wcześniej żeby każdy mógł sobie załatwić szmal i wolne dni.
[Obrazek: tumblr_m5zpo1Zg4k1r7ej8go1_250.gif]
Odpowiedz
No mniej więcej o to chodziło. Będzie to pierwsze spotkanie, z czasem dojdzie więcej ludzi, tylko z miejscem może być problem, bo nie każdy będzie miał dość blisko.
So many misconceptions
-----
So many evil deceptions
-----
I've come to give direction
-----
For I am the lifesaver
...

Odpowiedz
(02-09-2012, 17:45:37)rhobar_sd napisał(a):  Myślę, że do pomysłu można wrócić gdzieś w marcu/kwietniu. W tym roku nie ma mowy żeby coś wypaliło. Lipiec - Wrzesień 2013 - taki termin byłby ok, trzeba tylko ustalić wszystko odpowiednio wcześniej, żeby ludzie nie mieli planów na dane dni.

watpie zeby wypalilo bo w grudniu jest koniec swiata SadSad
[Obrazek: 19.jpg]

Chillout That's It! Cool

fo' shizzle my nizzle i want to sizzle sum wizzle
Odpowiedz
DŻIZAS... Co wy ludzie... Przecież mówili, że się pomylili w odczytach i przesunęli na 2112... Jeszcze mamy czas.
So many misconceptions
-----
So many evil deceptions
-----
I've come to give direction
-----
For I am the lifesaver
...

Odpowiedz
(02-09-2012, 18:32:54)Marcin napisał(a):  Już kiedyś to rozkminiałem i dla mnie opcja jest megaprosta:

1. Dowiadujemy się kto jest na 100% zainteresowany przybyciem.
2. Wybieramy odpowiednie miejsce (np. jakiś spoko ośrodek z domkami nad jeziorem czy nad morzem).
3. Rezerwujemy nocleg (każdy wysyła kasę organizatorowi, np. mi, i przelewamy ją na konto właściciela ośrodka).
4. Wbijamy, ogarniamy muzę, inne potrzebne "pomoce" kto tam chce + obowiązkowo panienki i robimy spontaniczną imprezkę.

Łatwo takie coś ogarnąć, a można by i spokojnie zrobić nawet kilka takich meet-upów.

Z początku twierdziłem, że nie ma opcji żeby to wypaliło, ale pomysł Marcina jest jak najbardziej git.
Ale jak przepowiadają najstarsi astronomowie problemem będzie jak zwykle termin i miejscówka - nieee bo za daleko mam, nieee bo wtedy nie mogę bo cośtam...[/font]
[Obrazek: sygna92.jpg]

Odpowiedz
dobra piknik nie wyszedł to czas na kulig Big Grin
[Obrazek: DN8spPrQLoH0WavA3f46EjTI7aCKoLCWUB4kuCuo...FI5aJ0k3oh]
Odpowiedz
^ Nowi na forum ciągną sanie Big Grin

A tak już na poważnie, to z tym piknikiem g-funkowym można by śmiało coś pomyśleć - ewentualnie jakaś większa impreza okolicznościowa.
Odpowiedz
Albo zrobić niezłą awanturę na ślubie Mietka.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości