Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piknik
Witam, wpadłem na trochę nietypowy pomysł i dosyć trudny do realizacji, ale możliwy. Chodzi o G-funkowy piknik, zebrać ludzi z forum, zrobić składkę i zorganizować (o ile czegoś takiego już nie było) 1 G-funkowy piknik w Polsce. Największy problem w tym wszystkim byłby z miejscem, reszta to tylko szczegóły, a pośród ludzi zarejestrowanych tutaj, na pewno znaleźli by się Mc's, Dj'owie, B-Boye, może jest ktoś tutaj kto zna kogoś kto należy do jakiegoś klubu lowriderowców. Jeżeli byśmy się postarali, to wszystko dałoby się zrobić, tylko potrzeba chęci, jeśli chodzi o termin to mogłoby być nawet za rok, wiadomo do organizacji takiego czegoś potrzeba trochę czasu. Co do pomysłów mam ich trochę, ale poczekam na zdanie ludzi, szczególnie administracji. Więc jak panowie ? Damy rade ?
So many misconceptions
-----
So many evil deceptions
-----
I've come to give direction
-----
For I am the lifesaver
...

Odpowiedz
To będzie duży wysiłek i niewielkie szanse powodzenia, ale jakby się udało - byłoby to coś niesamowitego.
[Obrazek: Machiavelli-hourglass-quote.jpg]
Odpowiedz
Jak na piknik to już trochę za późno jeżeli chodzi o pogodę (już pewnie będzie dosyć niepewna), ale sama idea jest kozacka i też o czymś podobnym myślałem. Można to też równie dobrze zorganizować na spontanie zbierając ekipę stałych forumowiczów i jadąc sobie w określone miejsce typu chatki nad morzem czy jezioro.
Odpowiedz
Co do pogody, to wiadomo, można zrobić nawet na wiosnę, będzie więcej czasu do organizacji. I chodzi mi tutaj piknik w formie imprezy masowej, licytacje winyli, kaset, pokazy lowriderow, występy Mc, to wszystko nie będzie takie trudne, wiadome składka od ludzi z forum po jakieś 50 zł i otwiera się wiele możliwości Tongue .
So many misconceptions
-----
So many evil deceptions
-----
I've come to give direction
-----
For I am the lifesaver
...

Odpowiedz
Może nie tyle co piknik, ale meeting w klimatach g-funkowych pod patronatem g-funk.eu. Trzeba by ogarnąć jakieś miejsce i czas spotkania, dobrze to wypromować i jazda. Da się to ogarnąć tylko ludzie z forum musieliby się zmobilizować.
[Obrazek: tumblr_m5zpo1Zg4k1r7ej8go1_250.gif]
Odpowiedz
Chyba sami siebie nie rozumiecie. Chcecie takie kameralne spotkanie zrobić i po prostu się spotkać, czy coś na grubszą skalę, te lowridery i inne ?
[Obrazek: Machiavelli-hourglass-quote.jpg]
Odpowiedz
Każdy ma inną koncepcję, ja nieważne w jaki sposób by to sie odbyło będę na pewno chętny do wzięcia udziału i pomocy w organizacji Smile.
Odpowiedz
(31-08-2012, 21:05:50)Karmazynowicz napisał(a):  Chyba sami siebie nie rozumiecie. Chcecie takie kameralne spotkanie zrobić i po prostu się spotkać, czy coś na grubszą skalę, te lowridery i inne ?
A myślisz, że te lowridery i reszta może wypalić? Ktoś tam napisał, że składka od forumowiczów po np. 50zł, to teraz powiem wam tak... jesteśmy rozrzuceni po całej Polsce więc każdy będzie musiał wydać trochę forsy na dojazd (jedni więcej, drudzy mniej - zależy od miejsca), do tego dochodzą wydatki osobiste, no i nie każdego stać żeby dać jeszcze jakąś sumę na to. Poza tym pierwszy raz coś takiego byłoby organizowane, więc można po prostu się spotkać w gronie forumowiczów nad jakimś jeziorkiem, wyczillować, zapalić wspólnego loooooolka, napić się piwka - ogólnie to CZILL GRILL. Moje zdanie, mój pomysł.
[Obrazek: tumblr_m5zpo1Zg4k1r7ej8go1_250.gif]
Odpowiedz
Jak dla mnie to taka opcja wchodzi we wrześniu,gdzie większość z nas ma jeszcze wakacje,a już jest większy chill. Albo czerwiec,bo lipiec sierpien raczej zero szans powodzenia. A na jesieni albo w zimie to już wchodzi opcja jakiś lokal,a jak wiadomo nic za darmo nie ma Smile To sa moje tylko przemyślenia bo i tak jestem tu nowy więc nie mam zabardzo dużo do gadania Smile
Odpowiedz
ta jasne lowridery licytacje itd hahah marzenia mozna miec w sumie po co organizowac takie cos jak i tak to nie wypali jezeli chcesz lowridery to idz na taki event bo sa w polsce Wink ja bym wolal pochillowac w dobrym towarzystwiem z dobra muzyka i dobrym gownem Big Grin
[Obrazek: 19.jpg]

Chillout That's It! Cool

fo' shizzle my nizzle i want to sizzle sum wizzle
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości