Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pierwsza g-funkowa koszulka - szczegóły
Zdjęcia koszulek w różnych kolorach, krojach i rozmiarach:

[Obrazek: black.jpg][Obrazek: blue.jpg][Obrazek: brown.jpg][Obrazek: cgreen.jpg][Obrazek: charcoal.jpg][Obrazek: navy.jpg][Obrazek: purple.jpg][Obrazek: red.jpg][Obrazek: royal.jpg]

Dla pełnej jasności jak widzicie na zdjęciach napis znajduje się w różnej odległości od literki. Wynikło to z błędu grafika, który wysłał do zrobienia sitodruku zły projekt (bez napisu) i po zrobieniu koszulek z literką i bez napisu trzeba było dorabiać napis i ustawiać koszulki manualnie. Idiotyczna pomyłka, za którą osobiście nie jestem winny, ale mimo wszystko wszystkich przepraszam. W kolejnych seriach już tego problemu nie będzie i na każdej koszulce napis będzie w tym samym miejscu.

Jeśli komukolwiek nie będzie cokolwiek odpowiadać, wysyłam za free dodatkową koszulkę, bo bardzo ważne jest dla mnie, żeby każdy był 100% zadowolony.

Dodatkowo każda osoba, która zamówiła koszulkę z pierwszej serii otrzyma kod rabatowy na 10% na zamówienie następnej koszulki/koszulek.
Odpowiedz
Tak przy okazji, jakby ktoś chciał na szybko zamówić koszulkę, składam jeszcze dzisiaj zamówienie na koszulki dla jednej osoby, która zamówiła kolor w rozmiarze, którego dłużej nie produkują i musieliśmy podmienić na inny kolor. Jak ktoś chce się podczepić to czekam na PW/maila do 23:59 dzisiaj.
Odpowiedz
Nieźle to wygląda, na czerwonym też dobrze wygląda.
Napis faktycznie na kilku koszulkach trochę zjechał, ale nie jest aż tak źle.
[Obrazek: ?imw=637&imh=358&ima=fit...erbox=true]
Odpowiedz
Tylko na 2 koszulkach z 41 napis wyszedł bardziej krzywo niż na tych wrzuconych tutaj. Obie osoby zamawiające te koszulki dostały już informację ze zdjęciem. Tak jak pisałem, jak ktoś nie będzie 100% zadowolony, wysyłam na swój koszt jeszcze jedną koszulkę w wybranym kroju, kolorze i rozmiarze.
Odpowiedz
kozak to wygląda. niebieska i czerwona najlepsze.. czekam na hajsy i zamawiam ! Smile
Odpowiedz
Bez kitu, zajebiście to wyszło. Zachomikuję trochę hajsu i może dwie kupię.

[Obrazek: pqOS8oJ.jpg]
Odpowiedz
Cieszę się, że się jaracie.

Właśnie się zastanawiam, czy nie zamówić z góry ze 100 koszulek w najpopularniejszych rozmiarach i kolorach i nie mieć ich dostępnych od ręki, ale z powodu dużej liczby rozmiarów, kolorów i dwóch krojów, dosyć ciężko wybrać te najpopularniejsze i nie zamawiać od razu 200 koszulek.

Najpopularniejszym kolorem jest czarny (18 koszulek z 41), ale podejrzewam że teraz może być większe zainteresowanie kolorami. Co sądzicie? Jakie kolory powinny być dostępne od ręki? Maks 2-3.
Odpowiedz
Czarny, czerwony, niebieski.

[Obrazek: pqOS8oJ.jpg]
Odpowiedz
W tej serii tylko jedna osoba zamówiła czerwony. Najpopularniejsze były odpowiednio:

black - 18
royal - 4
blue - 3
purple - 3
charcoal - 3
Odpowiedz
Niech zgadnę Mietas zamówił czerwony Big Grin
Myślę, że 100szt to za dużo,ale jakieś 20--30 szt można śmiało. Jak koszulka będzie spoko,to bym jeszcze zamówił jakiś kolor. (red/blue)
[Obrazek: ?imw=637&imh=358&ima=fit...erbox=true]
Odpowiedz