Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pierwsza g-funkowa koszulka - szczegóły
Ja się zgłosze jeszcze na dniach Wink
Odpowiedz
Ostatnie 12 godzin na złożenie zamówienia!

Do tej pory zamówienie złożyło 27 osób na 36 koszulek.

Jutro rano składam hurtowe zamówienie, do końca tygodnia koszulki powinny do mnie dotrzeć i w następnym tygodniu (3-7 marca) być u Was (z wyjątkiem osób z UK, bo wtedy będą szły dłużej).
Odpowiedz
36 koszulek to całkiem niezły wynik
[Obrazek: DN8spPrQLoH0WavA3f46EjTI7aCKoLCWUB4kuCuo...FI5aJ0k3oh]
Odpowiedz
Zamówienie hurtowe na ostatecznie aż 42 koszulki (zamówienia złożyły 32 osoby) złożone. W tym tygodniu powinienem dostać koszulki, zrobić nadruki i je nadać.

Koszulki powinny do Was trafić w okolicach 3-5 marca. Będę na bieżąco informował dalej na forum.

Od rozpoczęcia tematu z koszulkami minęły niecałe 3 tygodnie i już za około tydzień powinien do Was dotrzeć gotowy produkt, a więc dotrzymałem wspomnianych w tym temacie słów "planuję to zamknąć w ciągu miesiąca lub krócej".

Zmiażdżyliście panowie. Olbrzymie propsy za zaangażowanie i wsparcie tego projektu!
Odpowiedz
Koszulki jutro będą u mnie. W piątek powinienem mieć gotowe nadruki i nadać wszystkie przesyłki, więc istnieje szansa, że przynajmniej niektórzy dostaną swoje koszulki już na poniedziałek.
Odpowiedz
Koszulki dostarczone do produkcji. Jutro nadaję wszystkie paczki.
Odpowiedz
Jak mniemam będę mógł zamówić bez problemów powiedzmy za miesiąc?

[Obrazek: pqOS8oJ.jpg]
Odpowiedz
Jeśli zbierze się co najmniej kilkanaście osób to tak. Przygotuję niedługo formularz pre-orderu i jak zbierze się odpowiednia liczba osób to będzie puszczona druga seria.
Odpowiedz
Myślę, że 10 osób będzie co najmniej - tym bardziej, że drugą serię można puścić "worldwide" i rozreklamować na innych portalach Smile
[Obrazek: tumblr_mbudcfiMIJ1riv29ro1_500.gif]
Odpowiedz
Podejrzewam, że może i więcej osób byłoby chętnych, gdyby ktoś potwierdził że koszulka jest dobra jakościowe i nadruk wytrzymały już jako całokształt, ale jak to się mówi pierwsze koty za płoty, następne serie będą miały opinię o jakości produktów sygnowanych przez forum. Smile
Odpowiedz