Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pierwsza g-funkowa koszulka - szczegóły
Niestety białej nie ma, bo nadruk wyglądałby tak: http://www.g-funk.eu/img/white.png

Przy białym tle niektóre elementy wyglądają jak negatyw z powodu użycia tylko jednego koloru, stąd przy tym projekcie niestety nie mogą być bardzo jasne koszulki.
Odpowiedz
(15-02-2014, 14:37:26)Marcin napisał(a):  
(15-02-2014, 08:58:28)Lucky Łuk napisał(a):  Marcin wszedłem na strone Urban i rozmiarówka tez może się różnić w tym samym modelu na innych kolorach
np. "L" w stylu urban- niektóre maja długość 81 ale też 78(dla mnie np. ma znaczenie bo 78 jeszcze przejdzie a 81 już za długa)
np. czerwona http://www.urbancity.pl/sklep/produkty/marka/2017-urban-classics/2707-tb006-red.html-sprawdź proszę
to samo tyczy się tych normalnych (wiem bo mam dwie - obie "L" i jedna jest dłuższa o 6 cm! - szerokość ta sama)

To chyba jakiś błąd ze strony Urbana, bo każdy kolor powinien mieć takie same wymiary. Co do tego, że jedną masz dłuższą, a drugą krótszą to trzeba pamiętać, że koszulki po pierwszym praniu kurczą się o 3% do 10% swojej długości. Weźcie to na poprawkę przy zamawianiu - dopiszę to w pierwszym poście.

Marcin właśnie o to chodzi że to nie błąd - tak jest. Ja kupiłem ten sam model razem - i było to samo tzn . napisane że jedna w tym kolorze ma... a druga... i zmierzyłem i tak faktycznie było Smile
Napisz może maila do nich ....
Odpowiedz
Z tego co zauważyłem wymiarami różni się tylko jeden kolor - blue w kroju urban. Blue ma dla L długość 80, kiedy każda inna ma 84. Innych różnic nie widzę - wszystkie inne koszulki regular i urban na Urbanie mają te same wymiary.
Odpowiedz
blue, red i lime green w kroju urban rozmiar M maja długosc 78 (bo taki bym brał)
a reszta 81
Odpowiedz
Dzięki za info, nie spojrzałem na M-ki - spytam.
Odpowiedz
Cytat:Niestety białej nie ma, bo nadruk wyglądałby tak: http://www.g-funk.eu/img/white.png

Przy białym tle niektóre elementy wyglądają jak negatyw z powodu użycia tylko jednego koloru, stąd przy tym projekcie niestety nie mogą być bardzo jasne koszulki.

Spoko, wezmę czarną i niebieską, albo któryś z odcieni szarości.
Odpowiedz
(15-02-2014, 16:34:55)Lucky Łuk napisał(a):  blue, red i lime green w kroju urban rozmiar M maja długosc 78 (bo taki bym brał)
a reszta 81

Pytałem o to i dostałem odpowiedź, że to niby zależy od tego jak kto mierzy koszulkę. Trzeba więc po prostu brać te rozmiary kierując się mniej więcej rozmiarem, jaki wcześniej brałeś i uwzględniać, że koszulka skurczy się od 3% do 10% przy pierwszym praniu.
Odpowiedz
Czy w końcu zostało na tym, że jest California 213 a nie 187?? odpowiedz tylko a będę zamawiał..
laidbackowe brzmienie tutaj znajdziesz korzenie west coastowe uniesienie pozytywne nastrojenie
moja wizja california słońce palmy, moja wizja california cos zapalmy
smoke weed everyday!
Odpowiedz
Tak jak na projekcie jest 213.
Odpowiedz
No panowie, ostatnie 3 dni na złożenie zamówienia. Do tej pory koszulki zamówiło 20 osób (łącznie zamawiając 25 koszulek), więc OLBRZYMIE propsy i podziękowania dla Was - dla takiego odbioru warto to robić.

Czekam na zamówienia do 23:59 w niedzielę. W poniedziałek składam zamówienie i jak dobrze pójdzie, 3-4 marca koszulki powinny być u Was.
Odpowiedz