Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Peja
EEeee sorry że się Udzielę ale muszę. Co do Ryszarda to fakt może nie jest to true life ale szacunek do Niego mam. Dlaczego mówie true life bo chyba na kawałku geneza czy staszica story 3 coś tam gada o kupowaniu dzielnicy Poznańa hehe. A co do płyty na serio to nawet jej za dobrze nie pamiętam ale jeden kawałek jest "spoko" i : "nie daj sobie wmówić polski rap jest najważniejszy ... " etc Ten teks wers czy jak tam jest true life. Jak jakiś błąd popełniłem to sorry bo jakos na fali jestem i ogólnie. Jeszcze sorry za odkopanie starego tematu

Rychu Peace Big Grin
Odpowiedz
Peja wypalił się kompletnie po płycie "Najlepszą Obroną Jest Atak", po tej płycie przestawałem go lubić a po tym głupim incycencie w Zielonej Górze całkowicie znienawidziłem tego lamusa. Temu Peji całemu, poprzewracało się w dupie od tego dobrobytu
[Obrazek: tupac_signature_by_BFX_Designs.jpg]
“Expect me nigga like you'd expect Jesus to come back expect me nigga im coming.” - Tupac Shakur
Odpowiedz
ja tam jednoznacznie nie oceniam tego jako incydent
Czy gdyby Ciebie albo kogoś dla Ciebie ważnego ktoś znieważył udałbyś ze tego nie widzisz?
Moze jeszcze rychu miał tego małolata poklepac po plecach i podziekowac mu za te gesty? druga sprawa to pozniej opinia o koncertach imprezach itd
tak czy inaczej wiara o tym juz praktycznie zapomniala i wszystko jest jak bylo
Odpowiedz
Zawsze lubiłem jego rap.Przypomina mi podstawówkę. Nawet pomimo tych incydentów i negatywnych opinii nie zrażałem się co do niego. Nie jaram się jego kawałkami na co dzień, ale zawsze jak brat puści, albo jakiś kumpel to lubię go posłuchać.
Teraz wydał fajny album na nielegalu "Czarny Wrzesień" na którym miażdży tedzika szesnastoma dissami.
Odpowiedz
takie gesty na koncertach zawsze się zdażały, ale Peja chciał pokazać jaki to on "Wielki Gangster" i nawoływał do pobicia i jeszcze te jego pejebane komentarze "Tak kończą frajerzy". To niebyła sprawiedliwa walka jak niektórzy twierdzą, to była napaść kilkunastu bezmózgowych debili na jednego chłopaka, zrobili to napewno po to aby zabłysnąć temu Peji. A te kilkanaście dissów na Tede'go to jeden wielki szpan, znowu udaje gangstera i pokazuje on "jak potrafi kogoś znieważyć" skończony wariat i hipokryta
“Expect me nigga like you'd expect Jesus to come back expect me nigga im coming.” - Tupac Shakur
Odpowiedz
Na Serio lepsze niż Styl Życia Gnoja
Odpowiedz
Slim_Shady widzę że, żeś się Peją zajarał ostatnio...
Odpowiedz
Jeśli chodzi o Peji rap to nie mam zdania. Mam jedynie sentyment do tych starych produkcji i nic wiecej a o beefach tylko dowiaduje sie na ulicy przypadkiem. Jakim jest człowiekiem? Tego to już na prawde nie wiem, ani tego ile złego w życiu zrobił ani jakim jest hipokrytą ale ja wcale lepszy nie jestem i żaden z Was też nie i taka jest prawda. KAżdy jest hipokrytą i nie ma wyjątków. Ale tą akcją w ZG sie w moich oczach dopalił. Na koncercie Hip-Hopowym jednak nie zaprezentował Hip-Hop'u... Tyle mam na temat Yo
Odpowiedz
No co prawda to prawda w Zielonej Górze Rychu sam postawił na sobie krzyżyk
Odpowiedz
jaki krzyżyk? daj spokój z tymi farmazonami. oceniamy Peję za całokształt a nie za jedno zachowanie. obrońcy moralności się znaleźli
[Obrazek: daz4.jpg][Obrazek: devin_the_dude_3.jpg][Obrazek: foesum4.jpg]
Odpowiedz