Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 6 głosów - średnia: 3.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PIH
Jak dla mnie to jest w Top 5 najgorszych raperów w PL.
Odpowiedz
Najsu nie znasz sie Smile,Pih sie rozkreca z albumu na album,jego kazdy kolejny album jest coraz lepszy,ostatni Kwiaty Zła przekozak,najlepszy album roku,moze jestem malo obiektywny bo to moj ziom,ale przy tym co nagrywa reszta,wypada bardzo dobrze,jeszcze pare lat temu moze i byli lepsi,ale teraz wymiata i nie ma chyba na chwile obecna lepszego polskiego rapera,chyba tylko Chada moze sie rownac,no i Rychu jak sie bardziej postara,
[Obrazek: DN8spPrQLoH0WavA3f46EjTI7aCKoLCWUB4kuCuo...FI5aJ0k3oh]
Odpowiedz
Chada jest cienki wybacz nie rozumiem jarania się tym jego Procederem żadnej rewelacji . Pih nie ma za grosz flow, jego głos jest nużący i męczący. Osobiście do niego nic nie mam, bo nigdy go nie słuchałem i nie posłucham jedyny track który strawiłem to był występ u Fabuły w tym kawałku z Mesem.
Odpowiedz
przesluchak sobie "kwiaty zla",naprawde dobra plyta,u fabuly akurat srednio wypad jak na moj gustSmile
Odpowiedz
Raczej nie wybacz goly,ale daruje sobie Smile. Każdy tam lubi coś innego .
Odpowiedz
ok nic na sile,ale jak bedziesz mial ochote na polski rap,sprawdz mysle ze znajdziesz kilka kawalkow ktore Ci sie spodobajaSmile
Odpowiedz
najnowszy kawalek z najnowszej plyty,premiera 5 listopada
Odpowiedz
pierw poczekam na opinie innych zanim posłucham bo jakoś nie śpieszy mi się Big Grin
Odpowiedz
Z płyty na płytę widzę coraz gorszy głos. Za 3 czy 4 w ogóle tego się posłuchać nie będzie dało.
Odpowiedz
Pihu jak dla mnie jest dobrym raperem.. ostatnio rozk***ił system na feacie u Słonia w piosence "Pająk"
ładnie też pocisnął w "Życzeniu Śmierci" z Fabułą Wink
Co do Chady podoba mi się tylko "Czas Rozliczeń" Wink
[Obrazek: 4467.jpg]

[Obrazek: 36.gif]

[Obrazek: 15088.jpg]

[Obrazek: 16967.png]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości