Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 4.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Outlawz
Mamy bracie widocznie odmienny gust Smile
Odpowiedz
Outlawz nigdy nie mieli beef'u z Yuk'iem - mieli male spiecie z Gonzoe ale to bylo dawno temu.. na "Still I Rise" jest pare fajnych kawalkow, ktore brzmia lepiej niz wersje OG ale jest tez pare totalnie spierdolonych rzeczy m.in. "Tattoo Tearz", ktore na bicie EDI'iego stracilo caly swoj urok w porownaniu do OG na bicie Kurupta..
[Obrazek: tumblr_mbudcfiMIJ1riv29ro1_500.gif]
Odpowiedz
Beefu nie mieli ale Yuk kilkakrotnie w wywiadach mówił że nie podoba sie postawa Outlawz względem Pac'a i tego jestem pewny a o beefie żadnym nie słyszałem Wink A właśnie z Gonzoe o co poszło? Wyrzucili go z Outlawz czy sam odszedł?
Odpowiedz
Gonzoe nigdy nie byl oficjalnym czlonkiem Outlawz tylko "affiliated" jak New Child czy Stormey. 'Pac lubil Gonzoe i nadal mu ksywke "Young Ritzy" pod ktora wydal swoje pierwsze LP i dlatego wszyscy mysla ze nalezal do Lawz'ow a beef to mial wlasciwie tylko z Kastro i poszlo o jakas suke ktora obaj posuwali w tym samym czasie:p

Yuk nie wypowiadal sie negatywnie o samych Outlawz tylko powiedzial ze niepodoba mu sie sposob w jaki wydawane sa posmiertne plyty 'Paca bo z gosci sa na nich jedynie Outlawz a 'Pac reprezentowal caly West Coast i powinni umieszczac na jego plytach ludzi z Westu.. osobiscie bardzo chcialbym uslyszec kolaboracje Pac/Yuk na jakims kozackim bicie Mike'a Mosley'aBig Grin
[Obrazek: tumblr_mbudcfiMIJ1riv29ro1_500.gif]
Odpowiedz
ja jaram sie nagrywkami Outlawz, ale tylko za czasów Paca. Później, im dalej w XXI wiek tym gorzej Sad
Mietek wiesz może o co poszło Death Row z Fatalem i czemu wycieli jego zwrotki z całej płyty "Still I Rise"?
[Obrazek: aaaaaaabv.jpg]
Odpowiedz
fatal podobnie jak big syke odszedł działac solo i suge tez o ile sie nie myle nie byl do nich dobrze nastawiony wiec usunieto wiekszosc ich zwrotek
Odpowiedz
Mopreme i Big Syke odeszli pierwsi, z tego co wiem to jeszcze przed śmiercią Paca albo krótko po niej (w ogóle Mopreme był w Outlawz? z jednych źródeł wychodzi że tak, z drugich że nie). Fatal odszedł, ale jednak zwrotki miał już nagrane. Więc usunięto jego wokale tylko dlatego że Suge miał "foszka" ? Tongue wiesz może o co dokładniej poszło? Smile
[Obrazek: aaaaaaabv.jpg]
Odpowiedz
nie tego juz nie sprawdzalem bo to jest malo wazne
a mopreme nalezal ale do outlawz immortalz czyli rozszerzonym outlawz o takich mcs jak wlasnie mopreme czy big syke
Odpowiedz
Outlawz - Killuminati 2k10
Odpowiedz
Całkiem spoko track, nie jest jakiś powalający, ale przyjemnie się słucha.
"I got what you want
I got what you need
I got nothing but gangsta funk
and big fat bag of weed"

YouTube Last FM
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości