Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 4.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Outlawz
Jak dla mnie spoko. Nigdy nie byli wielce zajebistymi raperami ale jestem na tak
Tyle ze przy ustalaniu tych traklist EDI i Noble byli chyba niezle zjarani
Kawałki grupowe na solo solowe na grupowe
Do tego taki w sumie słaby kawałek i ride u ride jest juz na noble justice z 2002 wiec po co tu jest na tym noble justice lost songs - żenada
Odpowiedz
Zajebista ekipa ! Najlepiej z nich to lubię 2Pac'a (Makaveli), a zaraz po nim Kadafi'ego, szkoda że nie żyje. Miał powalające rymy i flow. REST IN PEACE
[Obrazek: tupac_signature_by_BFX_Designs.jpg]
“Expect me nigga like you'd expect Jesus to come back expect me nigga im coming.” - Tupac Shakur
Odpowiedz
Kadafi zapowiadał sie na zajebistego rapera to fakt [R.I.P] Ale jesli chodzi o Outlawz po jego smierci to chyba każdy sie zgodzi ze najlepszy był Napoleon Big Grin Ten koleś potrafił rozpierdolić skale Big Grin Później Kastro Big Grin Nobel i Edi hmmmmm bez komentarza Big Grin Ale wole z tej 2 już chyba bardziej Nobla Big Grin hahahha
[Obrazek: img239ps.jpg]

Odpowiedz
z Outlawz najslabszy byl zawsze Kastro. EDI brzmi lepiej teraz kiedy rymuje z tym agresywnym flow, za czasow Death Row nie lubilem go sluchac. Tak samo jest w przypadku Noble'a. Najlepiej zawsze wypadali dla mnie Fatal i Storm - Kadafi mial fajne teksty ale czesto nie mogl sie zmiescic w bicie i lecial gdzies poza nim..

a Napoleon - coz, jesli brac pod uwage material z "Have Mercy" to rzeczywiscie, rozpierdala skaleSmile
[Obrazek: tumblr_mbudcfiMIJ1riv29ro1_500.gif]
Odpowiedz
Edi Noble sa lepsi niz kiedys dojrzeli Kadafi wypadał z bitu i to był duzy minus
Odpowiedz
Kadafi'ego zastrzelił prawdopodobnie kuzyn. Siedzieli w parku pod wpływem alkocholu i bawili się "klamką"... A o wypadek nie trudno, i pistolet wystrzelił... Kadafi miał 19 lat gdy zginął... REST IN PEACE

I dać tu dzieciom broń i trochę alkocholu, i nieszczęscie gotowe...
[Obrazek: tupac_signature_by_BFX_Designs.jpg]
“Expect me nigga like you'd expect Jesus to come back expect me nigga im coming.” - Tupac Shakur
Odpowiedz
Kuzyn ale nie Kadafiego tylko Napoleona Smile Big Grin

Odpowiedz
No własnie / co do napoleona to admin klock work ent powrocil po ponad 3 miesiacach i i napisał ze newsy beda wkrotce - smiech na sali to samo pisał z 8 miesiecy temu haha
Odpowiedz
Kadafi zginął pod hotelem gdzie ejgo dziewczyna mieszkała ponoć ;P A Outlawz nie mieli czasem spięć z Yukmouthem? Still Balin wypuscili ale później Yuk ich o coś tam oskarżał. Dawno nie słuchałem ich płytek ale pamietam że mieli zajebisty track o trawce Wink a Still & Rise to prócz AEOM to najlepsza płyta Pac'a Wink
Odpowiedz
(22-05-2010, 00:46:47)Wuj WZSP napisał(a):  Kadafi zginął pod hotelem gdzie ejgo dziewczyna mieszkała ponoć ;P A Outlawz nie mieli czasem spięć z Yukmouthem? Still Balin wypuscili ale później Yuk ich o coś tam oskarżał. Dawno nie słuchałem ich płytek ale pamietam że mieli zajebisty track o trawce Wink a Still & Rise to prócz AEOM to najlepsza płyta Pac'a Wink

Still i Rise to na moje kiepski album Edi go strasznie zjebał wiekszosc tracków w Og na moje lepiej brzmi niż albumowe wersje Wink A co do AEOM to chyba Makaveli jest najlepszym albumem Big Grin

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości