Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 4.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
OutKast
OutKast - duet muzyków wywodzących się z Atlanty w Georgii, USA. Skład zespołu to: André Benjamin (znanego również jako Dre oraz André 3000) oraz Antwan Patton (lepiej znany jako Big Boi).

OutKast od 1993 roku wydał 6 albumów oraz sprzedał ponad 20 milionów kopii swoich płyt. Duet nagrał 4 nagrania studyjne, jeden krążek typu greatest hits oraz podwójny album Speakerboxxx/The Love Below składający się z dwóch solowych albumów członków grupy. Speakerboxxx/The Love Below jest jednym z trzech hip-hopowych albumów odznaczonych przez RIAA mianem diamentowego. Znaczny wpływ na twórczość grupy wywarła muzyka Jimiego Hendriksa.

Dyskografia:

Southernplayalisticadillacmuzik (1994)
ATLiens (1996)
Aquemini (1998)
Stankonia (2000)
Speakerboxxx/The Love Below (2003)
Idlewild (2006)
Jak dla mnie jeden z moich ulubionych duetów ich muzyka strasznie mi podchodzi ,a kawałki jak "Ms.Jackson","Hey Ya" Miazga! Big Grin
[Obrazek: 19.jpg]

Chillout That's It! Cool

fo' shizzle my nizzle i want to sizzle sum wizzle
Odpowiedz
ATLiens mega koazk,jedna z najlepszych plytek w rapie jak dla mnie
[Obrazek: DN8spPrQLoH0WavA3f46EjTI7aCKoLCWUB4kuCuo...FI5aJ0k3oh]
Odpowiedz
Andre to mega mega mega gracz, Big Boi mu dorównuje rapując, aczkolwiek śpiew Andre niszczy Big Grin.
Hey Ya wpada w ucho, nic dziwnego że kawałek jest na liście najlepszych 500 utworów w historri wg The Rolling Stones Wink
[Obrazek: nunst070.gif]

Odpowiedz
OutKast to pozycja obowiązkowa dla każdego fana muzyki rap. ATLiens i Aquemini to klasyki jakich mało
[Obrazek: daz4.jpg][Obrazek: devin_the_dude_3.jpg][Obrazek: foesum4.jpg]
Odpowiedz
Dzisiaj pierwszy raz przesłuchalem cokolwiek od outkast i sie rozjebalem płytą Southernplayalisticadillacmuzik jaka zajebista heheTongue

Odpowiedz

Jakby ktoś nie widział- mega kawałek z mega teledyskiem Big Grin
[Obrazek: nunst070.gif]

Odpowiedz
Bardzo dobra grupa, na płytach z lat 90's prezentowali fajne połączenie G-Funk x Southern rap, na późniejszych zresztą też przyjemny chillout tu zarzucę trackiem od nich który bardzo mi się wkręcił hehe :

[Obrazek: Ice_Cube_Coors_Light.jpg]
Odpowiedz
Bardzo lubię ten duet. "Ms. Jackson", "Roses" czy "So Fresh So Clean" to klasyki jakich mało.

Tu macie ich multiplatynowy album za grosze http://www.musiccorner.pl/outkast-speakerboxxlove-below-p-875981.html Nie wiem o co chodzi z tą ceną Big Grin
[Obrazek: Dunk-590x3081.jpg]
Odpowiedz
Ktoś tu na forum mi polecał, żebym ich sprawdził. Przesłuchałem dyskografię do tego albumu z 2003 i wywaliłem. Nawet na tych starszych albumach musiałem skipować tracki i chociaż zdarzyło się parę kozaków, to ogółem strasznie męcząca ta ich dyskografia. Ten album z 2003 niby taki mistrzowski według krytyków, a właśnie przy jego słuchaniu zdecydowałem się to wszystko wywalić. Jak dla mnie bardzo przeceniony duet.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości