Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ankieta: Jakie g-funkowe produkty chciałbyś teraz posiadać?
koszulka z haftem
koszulka z innym nadrukiem
bluza z haftem/nadrukiem
koszula z haftem
plakat
bejsbolówka z haftem/nadrukiem
czapka (snapback)
naklejki
[Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowe g-funkowe produkty
Szybka ankieta z pytaniem jakie g-funkowe produkty chcielibyście teraz zobaczyć zrealizowane po zakończeniu produkcji pierwszej koszulki g-funkowej. Wszystkie dodatkowe sugestie mile widziane.
Odpowiedz
Gfunkowa bluza np albo snapback.
"koolg robi to old schoolowe gówno najlepiej jakby brzmiało jak z lat 80" - HAter From SD
"kool tylko po to wyjechał na wyspy by sobie popijać" - Budryczek
Odpowiedz
Bluza np. z haftem byłaby na chwilę obecną najłatwiejsza do ogarnięcia, trzeba by było tylko zdecydować się na jakiś typ bluzy.
Odpowiedz
(28-03-2014, 13:26:11)KoolG napisał(a):  Gfunkowa bluza np albo snapback.

Popieram Bluza albo typowy SnapBack, zwłaszcza SnapBack, można podciągnąć to pod wizytówkę G-Funk'u albo Gangsta Rap'u. albo koszulka Footballowa tego typu :
[Obrazek: koszulka-football-amerykanski-pomozcie.jpg]
z numerkiem 187 a na górze, z tyłu napis G-Funk gotykiem i poniżej 187, było by klimatycznie
[Obrazek: tupac_signature_by_BFX_Designs.jpg]
“Expect me nigga like you'd expect Jesus to come back expect me nigga im coming.” - Tupac Shakur
Odpowiedz
(28-03-2014, 21:10:36)Original Gangster napisał(a):  
(28-03-2014, 13:26:11)KoolG napisał(a):  Gfunkowa bluza np albo snapback.

Popieram Bluza albo typowy SnapBack, zwłaszcza SnapBack, można podciągnąć to pod wizytówkę G-Funk'u albo Gangsta Rap'u. albo koszulka Footballowa tego typu :
[Obrazek: koszulka-football-amerykanski-pomozcie.jpg]
z numerkiem 187 a na górze, z tyłu napis G-Funk gotykiem i poniżej 187, było by klimatycznie

Gotyk na NFL'owej koszulce? to strzał w kolano,jak nie w czaszke.
oto mój old school Starter'a jak juz w temacie NFL'owym fakt reprezentował mnie 10 lat.. juz siła rzeczy rip [Obrazek: t2uskszwlllo.jpg]

Snapback'a mogę chcieć! fajnie wygladałby ten "wzór" "G" na froncie plus back to jakis krótki cytat z g-funkowej piesni rzecz jasna na czarnym klasycznym snapbacku taki typowy 90's style.
[Obrazek: 2n8bfo7.jpg]
Odpowiedz
Myślę, że następną dobrą opcją jest haft Smile
[Obrazek: tumblr_mbudcfiMIJ1riv29ro1_500.gif]
Odpowiedz
Myślę że można by pomyśleć nad jakimś projektem (ja bym był za bluzą), tak żeby np w maju wypuścić jakaś serię, akurat zrobi się cieplej ludzie nabiorą hajsu od królika wielkanocnego.
Odpowiedz
Jakaś elegancka koszula abym mógł powiedzieć po poderwaniu dupeczki "tak,wyrwałem dupeczkę na logo gfunkeu" to by było coś.
Odpowiedz
masz coś takiego na myśli Budry? i mała haftowana literka "g" w okolicach sutka, żeby podrażniała go z drugiej strony Big Grin

[Obrazek: pol_pl_ELEGANCKA-KOSZULA-MESKA-ROZOWA-SLIM-3415_1.jpg]
[Obrazek: DN8spPrQLoH0WavA3f46EjTI7aCKoLCWUB4kuCuo...FI5aJ0k3oh]
Odpowiedz
Jakby ta koszula była czarna albo granatowa to by była git.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości