Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowa seria g-funkowych koszulek (nowy wzór)
Zbieram zamówienia teraz, także na bluzy, i już prawdopodobnie nie będę organizował takiej akcji przez przynajmniej parę miesięcy (jeśli w ogóle), więc jeśli jesteś zainteresowany to lepiej jakbyś zamówił teraz.
Odpowiedz
Ja wezmę koszulkę i pewnie bluzę, ale to w poniedziałek jak będzie mi się chciało ogarnąć rozmiarówkę.

[Obrazek: pqOS8oJ.jpg]
Odpowiedz
To super, czekam na zamówienie. Teraz jest wyższa minimalna kwota zamówienia hurtowego i stąd już nie mogę organizować małych serii zamówień, bo nie zbiera się wtedy ta minimalna kwota, a wolałbym nie brać koszulek na zapas, bo jest za dużo rozmiarów i kolorów.
Odpowiedz
(17-10-2014, 13:06:27)Marcin napisał(a):  Przy okazji gdyby ktoś chciał coś zamówić z katalogu Urban Classics w niższej cenie niż na Urbancity.pl to mogę przy tym zamówieniu hurtowym zamówić to też komuś.

Ile by było za te czyste koszulki w luźnym kroju?
[Obrazek: Dunk-590x3081.jpg]
Odpowiedz
Posłałem Ci PW.
Odpowiedz
Kurde, akurat z kasą cienko obecnie. Mam nadzieję, że kiedyś będzie jeszcze jedna taka akcja. Może Gwiazdka?
Odpowiedz
W tym roku już na 100% nie. Wcześniej mogłem robić małe serie, bo nie było minimalnej kwoty zamówienia hurtowego. Teraz jest i nie mogę organizować małych serii.
Odpowiedz
Marcin jeszcze nie zamykaj kramu, jutro coś wezmę Wink

Odpowiedz
Spoko, czas jest do końca środy, w czwartek składam zamówienie.
Odpowiedz
Duże ma te rozmiarówki Urban, normalnie kupuję L czy Xl, a tutaj dwie M.

Odpowiedz