Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowa g-funkowa koszulka?
Tez się na to piszę. Najlepiej koszulka z nowym wzorem z techniką wykonania, która była zastosowana na peirwszej koszulce. Solida robota, więc po co zmieniać?
Poza tym nie wyobrażam sobie haftu na koszulce.
Odpowiedz
Też uważam że wykonanie wzoru na pierwszej koszulce jest zajebiste wiec po co to zmieniac
Odpowiedz
Nie jestem w 100% pewien, jeśli będę mieć hajs, to kupię, na razie muszę zapłacić za zamówione płyty.
[Obrazek: tumblr_n6woui2r0P1rvfjldo2_400_zpsnna6uwpl.gif]

Odpowiedz
Okej, to myślę, że tak:

1. Technika nadruku ta sama.
2. Jeden kolor nadruku (maks dwa, ale cena pójdzie wtedy w górę o parę złotych).
3. Jakieś wizje co do projektu? Mam pomysł, żeby tym razem design opierał się na typografii (bez dodatkowych rysunków), np. fajnie zrobiony napis "I'm bumpin g-funk, but you can call it what you want". Co wy na to?
Odpowiedz
a tu promocja koszulek G

[Obrazek: Bez_tytu_u.jpg]
Odpowiedz
Tak jak pisalem na face ja bylbym zadowolony ze zwyklego duba i napis np dubbz in the air albo po prostu west coast
Odpowiedz
Podoba mi się idea z prostotą, ja bym właśnie stawiał na łapę West albo ewentualnie na fajnie napisane "I'm bumpin' g-funk".
Odpowiedz
jestem za koszulką jak i bluzą
Odpowiedz
Nowy projekt prezentuje się aktualnie tak: http://machola.pl/gfunk.jpg

Jak to oceniacie? Jakieś sugestie? Coś do poprawki, dodania czy usunięcia?

PS. Alternatywny projekt: http://machola.pl/gfunk2.jpg Do tego też można dodać obramowanie bandaną.
Odpowiedz
Podoba mi się projekt,szczególnie na niebieskiej koszulce fajnie wygląda. Powinno być do wyboru tylko blue or red Big Grin.
Jedyne co bym zmienił to czcionkę tego większego napisu bo trochę mało czytelna jest. Ja się piszę ogólnie na koszulkę.
[Obrazek: DN8spPrQLoH0WavA3f46EjTI7aCKoLCWUB4kuCuo...FI5aJ0k3oh]
Odpowiedz