Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Notorious B.I.G.
Biggie i Pac poznali się w 1993 roku na planie "Poetic Justice". Od razu stali się dobrymi ziomkami. Biggie miał wtedy na koncie tylko "Party and Bullshit". Tym kawałkiem zresztą jarał się Pac. Tupac w jednym z wywiadów powiedział, że właśnie ten singiel to był styl Biggiego, potem Notorious zrobił na wschodzie coś w stylu West Coastowego albumu, właśnie po tym jak 2Pac wprowadził go w ten biznes.

Tutaj 2Pac mówi o tym, posłuchaj dokładnie:
http://www.youtube.com/watch?v=CJoMGfXZk_o&feature=related
Odpowiedz
No dobra, ale co on mu pokazał niby?
[Obrazek: 25342121676169146086.png]
Odpowiedz
Np. "don't rap for niggas, rap for bitches", co widać np. na przykładzie "Big Poppa".

Poza tym co jeszcze mam pisać? Biggie słuchał jak Pac nagrywa swój album, wiedział, że będzie o śmierci i skopiował ten pomysł na swój debiut, a 2Pac musiał nagrywać swój album jeszcze raz.

To nie znaczy, że nie lubię Biggiego i jestem psychofanem 2Paca, po prostu podaję fakty.
Odpowiedz
Jak wszyscy wiemy Biggie był kobieciarzem i w dedykacji dla nich nagrał kawałek Big Poppa, ale to był tylko jeden taki.
Odpowiedz
Jego najlepszy kawałek w karierze to zdecydowanie "Fuck Me".Pozdrawiam
Odpowiedz
No fakt "Fuck Me" zajebisty kawałek Huh Confused Undecided Niezłe masz pomysły Smile
Odpowiedz
sorry za offtop ale, hahahahahahahha xd
Odpowiedz
To była ironia Big Grin
Odpowiedz
Taaa, teraz się broni, hahaha.
Odpowiedz
Nie bronię się Big Grin "Fuck Me" jest dla mnie ch*jowe co najmniej Big Grin Nie wiem czemu Biggie dał to na płytę Big Grin
Aha i Marcin nie rób w ch**a sam się jarasz Big Grin
Odpowiedz