Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 3.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nipsey Hussle
Nipsey Hussle pochodzi South Central,Kalifornia jak dla mnie jeden z najbardziej obiecujacych młodych raperów z westu.Szkoda ze jego debiut "South Central State Of Mind" jest cały czas przekładany ....to normalnie jakas klatwa nowych dobrych graczy którzy niemoga wydac debiutu,na szczescioe własnie pojawił sie jego najnowszy mixtape The Marathon Continues" i pozostaje jarac sie pojedynczymi trackami CoolBig Grin

Odpowiedz
Jeden z moich ulubionych nowych graczy westu kawałek "I Don't Give A Fucc" rozpierdala i do tego prod. QDIII

Jego nowy materiał jest słabiutki ale the marathon dobry mixtapee
[Obrazek: 19.jpg]

Chillout That's It! Cool

fo' shizzle my nizzle i want to sizzle sum wizzle
Odpowiedz
Cytat:kawałek "I Don't Give A Fucc" rozpierdala

Podbijam, kozacki kawałek, jeden z moich ulubionych od Nipseya.
"I got what you want
I got what you need
I got nothing but gangsta funk
and big fat bag of weed"

YouTube Last FM
Odpowiedz
niestety Nipps idzie w ta chujowa strone komerycjnej popwej papki czego dodowdem jest nowy mixtape nadal nawija na kozaku ale selekcja bitow yo Sad
Odpowiedz
Hussle in the House ma chyba sample z kawałka " Jump " Kriss Kross'a ,a Jego flow mi średnio tu leży
[Obrazek: Ice_Cube_Coors_Light.jpg]
Odpowiedz
(09-11-2011, 19:17:55)HAter From SD napisał(a):  niestety Nipps idzie w ta penisowa strone komerycjnej popwej papki czego dodowdem jest nowy mixtape nadal nawija na kozaku ale selekcja bitow yo Sad

No na maksa szkoda mam nadzieję, że następny materiał będzie brzmiał lepiej :/
[Obrazek: 19.jpg]

Chillout That's It! Cool

fo' shizzle my nizzle i want to sizzle sum wizzle
Odpowiedz
"Marathon Continues" trochę gorszy od pierwszej części ale ten kawałek mi się zajebiście wkręcił:

[Obrazek: tumblr_mbudcfiMIJ1riv29ro1_500.gif]
Odpowiedz
ten mixtape brzmi okropnie...
Odpowiedz
zajebisty track,a cały mix sredni,ale i tak lepszy niz reszta badziewia, które teraz wychodzi
[Obrazek: DN8spPrQLoH0WavA3f46EjTI7aCKoLCWUB4kuCuo...FI5aJ0k3oh]
Odpowiedz

Za to myślę , że ten kawałek się Wam wkręci !
[Obrazek: Ice_Cube_Coors_Light.jpg]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości