Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nieznane perełki
Numer zawodnika z Phoenix, z albumu Hustlin' Til I Fall z 2001

[Obrazek: snoop-dogg-daz-dillinger-cuzznz.jpg]

"But I'm seven and eleven and I'm takin niggas money *tonite*"
Odpowiedz
Ten Remiks klasycznego kawałka Tupaca na pewno nie każdy słyszał. Moim zdaniem równie Bomba jak dwie oficjalne wersje. Warto posłuchać Big Grin

[Obrazek: tumblr_n13si3gKpL1szbfero1_400.gif]
Odpowiedz
[Obrazek: sygna92.jpg]

Odpowiedz
Kawałek Next Episode w wersji oryginalnej, nie wydanej. Pierwotnie miał być na Doggystyle Snoopa. Został wydany dopiero na Dre 2001 ale już pod zmienionym bitem. Oryginalny bit z tego kawałka wziął Warren G do kawała Runnin Wit No Breaks Smile
Odpowiedz
(06-03-2013, 18:38:04)Lukki napisał(a):  Kawałek Next Episode w wersji oryginalnej, nie wydanej. Pierwotnie miał być na Doggystyle Snoopa. Został wydany dopiero na Dre 2001 ale już pod zmienionym bitem. Oryginalny bit z tego kawałka wziął Warren G do kawała Runnin Wit No Breaks Smile

Błąd - wersja "Next Episode" z albumu "2001" nie ma nic wspólnego z tą wersją. Warren G użył jedynie tego samego sampla, który de facto podklepał Dre w czasie pracy nad "Doggystyle" Smile
[Obrazek: tumblr_mbudcfiMIJ1riv29ro1_500.gif]
Odpowiedz
Faktycznie, po przesłuchaniu obu tracków dopiero teraz zauważyłem, że lyrics też się różnią Tongue
Dobrze, że Warren podłapał ten sampel i wydał na swoim albumie, bo tak to szkoda by było, żeby przepadł w archiwum. Dla mnie zarąbisty sampel Smile
Odpowiedz
Odpowiedz
Niezły ten numer CINQUE takich traczków mi teraz trzeba w h.j wyluzowanych ;] Trzeba sprawdzić cały album Big Grin
Odpowiedz
Beat spoko sampel od MJ Wink ale wiadomo że warstwa liryczna to mocną stroną takich kawałków nigdy nie jest.
Odpowiedz
Polecam Smile

Odpowiedz