Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nate Dogg
(16-03-2011, 12:14:26)HAter From SD napisał(a):  prawda jest taka za sam na siebie to sprowadzil trzeba bylo cpac i imprezowac wiecej Big GrinBig Grin

Może po prostu będzie to przestrogą dla innych,szkoda za młody był by umierać,RIP.

Odpowiedz
(16-03-2011, 12:14:26)HAter From SD napisał(a):  prawda jest taka za sam na siebie to sprowadzil trzeba bylo cpac i imprezowac wiecej Big GrinBig Grin

czasami niektórzy nie powinni się wypowiadać
/jeszcze te emoty
Odpowiedz
Najlepszy głos, najlepsze refreny, najlepsze featuringi.
R.I.P. Nate Dogg [*] Sad
Odpowiedz
Nie mogę uwierzyć!
Dlaczego on! Dlaczego dzisiaj!
Rest In Peace, Nate !
Odpowiedz
Mały szok dla mnie. Nie wydał zapamiętywalnego albumu, ale z pewnością zostanie zapamiętany ze względu na unikalny głos, kawał świetnej muzyki i poprzez bycie integralną częścią kilku najlepszych rapowych kawałków. Rip. Teraz idę słuchać Nate Dogga.
Odpowiedz

God Bless...
Odpowiedz
R.I.P

Odszedł jeden z moich ulubionych wykonawców Sad. Miałem nadzieję, że to się zupełnie inaczej skończy, ehhh...
Odpowiedz
Już na ebayu są koszulki z R.I.P Nate Dogg napisem
[Obrazek: 19.jpg]

Chillout That's It! Cool

fo' shizzle my nizzle i want to sizzle sum wizzle
Odpowiedz
A Snoop nawet kasy nie dał na rehabilitację...
Odpowiedz

Pomyśl zanim coś napiszesz. Nate miał dwa udary mózgu. Nie masz wylewu, bo za dużo palisz zioło albo imprezujesz...

(16-03-2011, 16:11:27)Lance_Vance napisał(a):  Nie wydał zapamiętywalnego albumu

Że co? Jak „G-Funk Classics, Vol. 1 & 2″ nie jest zapamiętywalny to nie wiem co jest.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości