Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najgorszy Raper Najgorszy Album
(05-07-2010, 19:30:38)Karmel WZSP napisał(a):  dlatego wziąłem wyraz "trudny" w cudzysłów Wink widocznie źle Cie zrozumiałem Smile

nie mówię że jesteś psychofanem. Ale to że ktoś nie napisze czemu kogoś nie lubi, to wcale nie znaczy że sie nie ma argumentów (dla mnie np. The Game jest przeciętny bo jak dla mnie ma słabe flow)
Dobra, nie ma co tego wątku ciągnąćSmile
(05-07-2010, 19:30:38)Karmel WZSP napisał(a):  Dre... osobiście uważam że album Chronic wcale nie jest taki dobry jak dla większości osób. Wiadomo, klasyk ale jest mase lepszych płyt i nie widze sensu by sie nią specjalnie podniecać.
Eazy? lubie jego tracki, najlepiej mi podchodzą mi te późniejsze. Wink
A no widzisz, Ja z kolei obydwu z tych panów uwielbiamTongue Ale temat traktuje o najgorszych a nie ulubionych/nielubianych a więc trzeba uwględniać skille danego rapera przy ocenie (tak mi się wydaje przynajmniej). Więc jak ocenić raperów którzy nie posiadają/posiadali umiejętności pisania sobie tekstów?Tongue
Odpowiedz
Ja dorzucę od siebie Jay-Z - Blueprint III ,jak się tym można jarać. Jak słuchałem wypowiedzi polskich raperów, którzy się tym jarają to myślałem ,że spadnę z krzesła. Takiego Shitu podpiętego pod rap dawno nie słyszałem .

I ta nowa płyta Drake totalny shit.
Odpowiedz
Najgorszy raper: Napewno Lil' Wayne, może jakiś byłby gorszy, ale jak coś mi się nie podoba to nie słucham. Nie mogę wytrzymać jego głosu, ma zrąbane beaty. a tak ogólnie to hmmm.... chyba też Tongue Chociaż tak ogólnie to ciężko mi oceniać.
Odpowiedz
Popieram Lil wayne i jego "leciutkie" beaty typu lollipop.Masakra,ale o gustach się nie dyskutuje Smile
[Obrazek: Ice_Cube_Coors_Light.jpg]
Odpowiedz
Ja od siebie dodam, że nie znoszę rapu z NY. Smutne, że w tym kraju 3/4 spuszcza się nad nim.
[Obrazek: tcat_bg.png]
Odpowiedz
Według mnie najgorszy jest Lil Wayne i cała jego zasrana "dyskografia"
Odpowiedz
album: Eminem - Recovery brak co najmniej średnich beatów tego albumu nie da się słuchać na Recovery powinien znaleźć się Dre i nikt inny Wink A najgorszy raper to wg mnie dzisiejszy Snoop choć ostatnie kawałki to nawet nawet ale to nie to samo co kiedyś Sad
Odpowiedz
LOL. Jak najgorszy raper to Snoop to jakimi raperami są obecnie ci mainstreamowi na topie?
Odpowiedz
(21-03-2011, 20:28:10)Marcin napisał(a):  LOL. Jak najgorszy raper to Snoop to jakimi raperami są obecnie ci mainstreamowi na topie?

mówię że ten co teraz jest jaką aktualnie muzę robi Wink Kiedyś to robił prawdziwy rap a teraz robi większe g*wno niż 50 Cent, Lil Wayne i Gucci Mane razem wzięci Wink Ale to tylko moje zdanie
Odpowiedz
No cóż, twoje zdanie. Dla mnie Snoop dalej trzyma poziom, choć nie zawsze hehe.
Odpowiedz