Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najgorszy Raper Najgorszy Album
Kwestia umowna Marcinie...Dla kogoś 50 cent może być najgorszy choć odniósł sukces komercyjny i cała rzeszy ludzi jest innego zdania. Jeżeli ktoś jest mega ogarnięty w produkcjach to taki 50 cent będzie na szarym końcu Smile
Odpowiedz
(13-06-2010, 18:39:11)Marcin napisał(a):  Hehe spodziewałem się, że w taką stronę pójdzie ten temat. Ludzie wcale nie podają najgorszych raperów i najgorszych albumów tylko tych, których nie trawią. A to nie jest temat "najbardziej znienawidzony raper i album". Mogę mówić, że nie lubię 50 Centa czy The Game'a, ale nie napiszę, że ma najgorsze albumy, bo to bzdura.

zgadzam się w 100 % z Marcinem i o tym właśnie pisałem
[Obrazek: sygna92.jpg]

Odpowiedz
(13-06-2010, 17:27:27)Maciaveli98 napisał(a):  
(13-06-2010, 17:24:32)NineTwo napisał(a):  można go nie lubić ale dawanie go do najgorszych mija się z celem Wink
Bity na Doctor's Advocate są zajebiste i nawet chociażby z tego względu dawanie go tutaj na listę jest bezsensowne

Może dla ciebie tak ale ja go nie trawie i jak słysze tą łajze The Game'a to mi się nie dobrze robi. Dobrze że Yuk go rozkurwił w BeefieTongue.
A no widzisz,i właśnie przyznałeś że nie patrzysz na niego obiektywnieSmile
(13-06-2010, 19:00:52)born2wice napisał(a):  Kwestia umowna Marcinie...Dla kogoś 50 cent może być najgorszy choć odniósł sukces komercyjny i cała rzeszy ludzi jest innego zdania. Jeżeli ktoś jest mega ogarnięty w produkcjach to taki 50 cent będzie na szarym końcu Smile
No jak POTD to wg Ciebie szary koniec to nie wiem jakiego ty UG shitu słuchaszWink

Generalnie zgadzam się z Marcinem,nie wypisze słabych płyt bo ich nie pamiętam a z tematu rozwinie się dyskusja z której i tak nic nie wyniknieTongue
Odpowiedz
(13-06-2010, 19:20:13)Blood_ napisał(a):  
(13-06-2010, 17:27:27)Maciaveli98 napisał(a):  Może dla ciebie tak ale ja go nie trawie i jak słysze tą łajze The Game'a to mi się nie dobrze robi. Dobrze że Yuk go rozkurwił w BeefieTongue.
A no widzisz,i właśnie przyznałeś że nie patrzysz na niego obiektywnieSmile
napisał że go nie lubi, i że cieszy się że beef wygrał Yukmouth. Nie widze w jego poście nic co by wskazywało że jest nie obiektywny :] A co do tematu, to oczywiście można wypisywać tytuły ale proponuje zmiane tematu, bo jakbym napisał że Dre to najgorszy raper a "Chronic" to najgorszy album to wydaje mi się że większość by mnie chciała zjeść Tongue (chociaż i tak dla mnie chronic jest przeciętnySmile)
[Obrazek: aaaaaaabv.jpg]
Odpowiedz
Reakcje wymiotne świadczą o indywidualnych uwarunkowaniach jednostki i są selektywnie wybiórczo subiektywne. Więc gdzie tu obiektywizm? Nic nie napisał o chujowym flow, mało ambitnych tekstach, name-droppingu czy beefie z G-Unit a że mu się nie dobrze robi od "głosu" jakiegoś rapera nie świadczy o tym że jest on najgorszy.Peace! Tongue

A co do tematu, proponowałbym jakieś argumenty co do najgorszych...
Odpowiedz
dem franchize boyz - chyba nie trzeba argumentowac Big Grin
Odpowiedz
(13-06-2010, 22:18:31)Blood_ napisał(a):  Reakcje wymiotne świadczą o indywidualnych uwarunkowaniach jednostki i są selektywnie wybiórczo subiektywne. Więc gdzie tu obiektywizm? Nic nie napisał o chujowym flow, mało ambitnych tekstach, name-droppingu czy beefie z G-Unit a że mu się nie dobrze robi od "głosu" jakiegoś rapera nie świadczy o tym że jest on najgorszy.
to bardzo ciekawe, ale u Ciebie również widoczne są te "indywidualne uwarunkowania", choćby dlatego że The Game to jeden z Twoich ulubionych raperów (po informacje zajrzałem na Twój profil) i dlatego go bronisz. Więc gdzie tu obiektywizm? Wink to że nie napisał o jego flow, tekstach itp. itd. wcale nie znaczy że nie jest obiektywny. Mi również The Game za bardzo sie nie podoba, uważam go za przeciętnego rapera. I również mnie denerwuje jego nawijanie gdy słucham go przez dłuższy czas Smile
P.S Może się mylę, ale pierwsze zdanie w Twoim poście odbieram jako próbę wywarcia wrażenia na kimś poprzez używanie "trudnych" wyrazów. Zdanie jest "napakowane" że aż traci sens Wink Peace!
Odpowiedz
(13-06-2010, 18:39:11)Marcin napisał(a):  Hehe spodziewałem się, że w taką stronę pójdzie ten temat. Ludzie wcale nie podają najgorszych raperów i najgorszych albumów tylko tych, których nie trawią. A to nie jest temat "najbardziej znienawidzony raper i album". Mogę mówić, że nie lubię 50 Centa czy The Game'a, ale nie napiszę, że ma najgorsze albumy, bo to bzdura.

Ja nie słucham najgorszych raperów, wywalam od razu do kosza jak trafię na coś słabego, więc sobie nic nie przypominam hehe.

zgadzam sie w 100%
ja nie moge np wymienic zadnego rapera ktorego uwazam za najgorszego bo jesli ktos mi nie lezy ,to go nie slucham

pamietam czas kiedy wszyscy podniecali sie 50centem,pozniej zrobila sie dopiero na niego nagonka,jak dla mnie jego 2 pierwsze albumy sa naprawde dobre,tak samo z Game,
[Obrazek: DN8spPrQLoH0WavA3f46EjTI7aCKoLCWUB4kuCuo...FI5aJ0k3oh]
Odpowiedz
(04-07-2010, 19:38:46)Karmel WZSP napisał(a):  P.S Może się mylę, ale pierwsze zdanie w Twoim poście odbieram jako próbę wywarcia wrażenia na kimś poprzez używanie "trudnych" wyrazów. Zdanie jest "napakowane" że aż traci sens Wink Peace!
Hmm, nie wiem czemu miałbym próbować wywierać na kimś wrażenie używając "trudnych"(dlaczego trudnych?) wyrazów, na dodatek przez internetCool Napisałem to gdyż po pierwsze byłem na bani tego dnia, a po drugie chciałem pokazać śmieszność stwierdzenia typu "od tego mi się rzygać chce więc jest to chujowe". Lekki sarkazm od tego bił, jak nie zaczaiłeś to trudnoCool
(04-07-2010, 19:38:46)Karmel WZSP napisał(a):  to bardzo ciekawe, ale u Ciebie również widoczne są te "indywidualne uwarunkowania", choćby dlatego że The Game to jeden z Twoich ulubionych raperów (po informacje zajrzałem na Twój profil) i dlatego go bronisz. Więc gdzie tu obiektywizm? Wink to że nie napisał o jego flow, tekstach itp. itd. wcale nie znaczy że nie jest obiektywny. Mi również The Game za bardzo sie nie podoba, uważam go za przeciętnego rapera. I również mnie denerwuje jego nawijanie gdy słucham go przez dłuższy czas Smile
Oczywiście, Game to jeden z moich ulubionych raperów, ale to nie ma nic do tego że go bronię. Nie jestem jego żadnym psychofanem który non stop krzyczy czy krzyczał "G-Unot" albo hejtuje wszystkich co mają z nim beef. Poza tym nie wydaje mi się żebym był taki nieobiektywany bo np. 50 Centa równie często słucham co Game'a, do tego widzę że Game w tym momencie robi chujową muzykę a RED nie zamierzam sprawdzać ;]
Walczę tylko z argumentami typu "że jest słaby bo go nie lubię". Ja np. nie lubię Mos Defa, Taliba Kweli, Chino XL i innych tru skuli ale nie napiszę że są słabi tylko dlatego że ich nie lubię bo to żaden argument.
Poza tym wkurzają mnie te podziały na dobrych,przeciętnych i słabych bo w tym nigdy nie było obiektywizmu. Skoro Game jest dla Ciebie przeciętny to jak to się ma do Dr. Dre albo Eaziego?
Odpowiedz
(05-07-2010, 11:43:08)Blood_ napisał(a):  Hmm, nie wiem czemu miałbym próbować wywierać na kimś wrażenie używając "trudnych"(dlaczego trudnych?) wyrazów, na dodatek przez internetCool
dlatego wziąłem wyraz "trudny" w cudzysłów Wink widocznie źle Cie zrozumiałem Smile
(05-07-2010, 11:43:08)Blood_ napisał(a):  Oczywiście, Game to jeden z moich ulubionych raperów, ale to nie ma nic do tego że go bronię. Nie jestem jego żadnym psychofanem który non stop krzyczy czy krzyczał "G-Unot" albo hejtuje wszystkich co mają z nim beef.
nie mówię że jesteś psychofanem. Ale to że ktoś nie napisze czemu kogoś nie lubi, to wcale nie znaczy że sie nie ma argumentów (dla mnie np. The Game jest przeciętny bo jak dla mnie ma słabe flow)
(05-07-2010, 11:43:08)Blood_ napisał(a):  Skoro Game jest dla Ciebie przeciętny to jak to się ma do Dr. Dre albo Eaziego?
Dre... osobiście uważam że album Chronic wcale nie jest taki dobry jak dla większości osób. Wiadomo, klasyk ale jest mase lepszych płyt i nie widze sensu by sie nią specjalnie podniecać.
Eazy? lubie jego tracki, najlepiej mi podchodzą mi te późniejsze. Wink
Odpowiedz