Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Na czyj koncert chciałbyś się udać w Polsce?
No Marcin działasz ostatnio ostro, propsy Smile
Odpowiedz
@hater właśnie zastanawiałem się ile ludzi będzie na tym evencie i tak myślałem że pewnie pustka . Co do sheista bilety w takiej cenie, i jakby było w wawce to melduję się na 100%. Jak pedonzkreską to gorzej Wink
Odpowiedz
Jestem za koncertem Sheist'a w Wwa.
Odpowiedz
Rozkminiam ten temat, ale na wstępne badanie pomysł wydaje się niestety bardzo ryzykowny.
Odpowiedz
Tak teraz czytam i rozkminiam.. A LIL HD? Legenda, jest dalej w temacie, do tego dalsza promocja świeżego Dead Serious? Marzy mi się to strasznie, Foesum to też nie jakiś kosmiczny cel. W moim odczuciu, to bardziej odpowiadałyby mi te strony niż Shade
Odpowiedz
Pisałem do Lil 1/2 Deada, nie odpisał.
Odpowiedz
P.S. Agencja eventowa to nie podwórko, na którym dasz komuś w mordę jak nie odda pieniążków i weźmiesz je samemu, te najmniejsze w czasie kryzysu są jak wrzód na dupie wśród większych, a że konkurencja w dużych miastach polega na prześciganiu się w kosztach i ofercie, na początek kilkadziesiąt tysięcy jest normą jak przedsiębiorca nie chce się rozczarować + zatrudnienie osoby wykwalifikowanej w kierunku marketingu i ekonomii, w dalszych kwestiach zapewnienie ochrony, kateringu, porządnej reklamy sponsorom i wiele innych, łatwo się mówi, życzę powodzenia.
Odpowiedz
A Celly Cell?

[Obrazek: pqOS8oJ.jpg]
Odpowiedz
o na Cellego chętnie bym się wybrał,ale on jest za mało znany u nas w kraju
[Obrazek: DN8spPrQLoH0WavA3f46EjTI7aCKoLCWUB4kuCuo...FI5aJ0k3oh]
Odpowiedz
(10-03-2014, 23:05:27)michalsternalski.blogspot.com napisał(a):  P.S. Agencja eventowa to nie podwórko, na którym dasz komuś w mordę jak nie odda pieniążków i weźmiesz je samemu, te najmniejsze w czasie kryzysu są jak wrzód na dupie wśród większych, a że konkurencja w dużych miastach polega na prześciganiu się w kosztach i ofercie, na początek kilkadziesiąt tysięcy jest normą jak przedsiębiorca nie chce się rozczarować + zatrudnienie osoby wykwalifikowanej w kierunku marketingu i ekonomii, w dalszych kwestiach zapewnienie ochrony, kateringu, porządnej reklamy sponsorom i wiele innych, łatwo się mówi, życzę powodzenia.

Spoko, już to sprawdziłem dokładnie i nie spodobało mi się parę elementów i daję sobie spokój.

Raperzy typu Celly Cel czy też Shade Sheist to zbyt duże ryzyko w Polsce.
Odpowiedz