Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Na czyj koncert chciałbyś się udać w Polsce?
Jeśli chodzi o lokalizację to najlepszym miejscem są Poznań lub WWA ze względu na lokalizację w centralnym pasie kraju i ,nie oszukujmy się, chyba najlepszy dojazd z innych regionów Polski (PKP, PKS, Polski Bus, itp.)

Jeśli chodzi o artystów to Lil' 1/2 Dead i Foesum są jak najbardziej w zasięgu ręki i z odpowiednim supportem z PL (np. Mes) cena biletu nie przekroczyła by myślę 50 zł przy frekwencji rzędu 500 osób (tyle było w WWA na Liksach) więc są to myślę przystępne koszta Smile

W każdym razie kilku fajnych graczy jest naprawdę w zasięgu ręki za spoko cenę, więc trzymajcie kciuki a może na lato coś się urodzi Wink
[Obrazek: tumblr_mbudcfiMIJ1riv29ro1_500.gif]
Odpowiedz
z chęcią posłuchał bym Warrena, foesum, SS, DPG, lil 1/2dead ,WC na supporcie z pewnością 2 cztery 7 . Cenowo to widzę to do 150 zł 200 to chyba z openbarem Big Grin
Odpowiedz
Zorientowałem się trochę co do Devina i Quika. Koszty niestety na chwilę obecną są zaporowe z powodu kosztów transportu. Devin podróżuje z dwiema osobami, a Quik z trzema. Przelot każdej osoby z USA do Polski i z powrotem kosztuje z $2000 i strasznie podnosi cenę występu.

Shade Sheist jest znacznie bardziej dostępny. Podróżuje z jedną osobą, więc koszty są znacznie niższe.

Ilu z Was byłoby poważnie zainteresowanych koncertem Shade Sheista gdyby bilety były w cenie około 100 zł i na supporcie ktoś z bardziej ogarniętych polskich raperów? W jakim mieście najbardziej by Wam odpowiadało?

Mówię zupełnie poważnie - istnieje opcja by zorganizować jego koncert w Polsce (Poznań, Warszawa, Wrocław?) w ciągu najbliższych 3 miesięcy.
Odpowiedz
Najlepiej jest uderzyć do takiego Devina, Quika czy innego bardziej rozpoznawalnego gracza, jeśli planuje tour po Europie, wtedy wiadomo koszta się rozkładają i praktycznie nie ma mowy o samodzielnym opłacaniu podróży ze Stanów do Europy, co najwyżej z Amsterdamu do Warszawy na ten przykład. Tylko pewnie sam to już ogarnąłeś Marcin.

Hmm dwa miasta, ciekawe w PŃ masz swojego człowieka, nie wiem jak w WWA więc to ułatwia organizację koncertu. Z drugiej strony patrzeć też trzeba gdzie byłoby więcej potencjalnych fanów. Warszawa, to nie problem jeśli chodzi o przybycie na koncert, do PŃ trzeba byłoby się jakoś zorganizować bardziej.
Odpowiedz
Wiem wiem, pytałem o europejskie toury i niestety na razie nic nie jest planowane. Wiadomo, że tak najlepiej, ale jeśli takich na razie nie planują, to zamiast czekać w nieskończoność trzeba pomyśleć kogo są na razie możliwości ściągnąć.

Shade jest mega spoko. Gdyby na koncert przyszło minimum 300 osób to będzie to miało sens zorganizować. Na support mógłby być ktoś z Alkopoligamii albo może z Grill Funk lub Roach.
Odpowiedz
^^^^^^^
wiem ze SCC bedzie koncertowac po Europie latem wiec to by moglo jakos pomoc
nie wiem jakie sa wymagania dla nich w stosunku do przelotu ale mozna juz ze spokojem za 1500$ bilety do UK a z UK to polski to juz duzo taniej

a na kogo to nie wiem jest mi obojetnie dpoki wiem o tymz wyprzedzeniem i moge sobie wolen zalatwic Smile

a tak na marginesie to bylem teraz w Pon w Pradze na koncercie Neb-Luv z 5 Footaz i bylo az 20 fanow z czego wiekszosci to wejscie za darmo jako VIP mnie wlaczjac Smile
Odpowiedz
Wychodzi dosyć podobnie cenowo do UK i potem do Polski jak i bezpośrednio.

Dzięki za info z SCC! Będę się wtedy orientował.

Co do Neb-Luv - 5 Footaz to już kompletnie zapomniana grupa więc nie dziwię się, że było tak mało osób. Chociaż z drugiej strony 20 osób to i tak sporo.
Odpowiedz
jak tylko bede wiedzial o SCC to ci podelsel namiary to typa kotry bedzie to ogarnial. spoko ziom wiec na bank sie dogadacie
Odpowiedz
Koooozak, w takim razie będę czekał na info.
Odpowiedz
Jeśli ktoś jest zainteresowany koncertem Shade Sheista w Polsce, proszę o zapisanie się na newsletter tutaj: http://eepurl.com/PWRCD Kiedy tylko pojawiają się jakieś konkrety dostaniecie od razu powiadomienie na maila.
Odpowiedz