Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Na czyj koncert chciałbyś się udać w Polsce?
(05-03-2014, 12:47:36)Marcin napisał(a):  Najsu i tak zamierzam otworzyć agencję koncertowo-eventową, więc czemu przy okazji nie ogarnąć jakichś grubych koncertów? Ile dałbyś np. za bilet takiego Shade Sheista lub WC?

Ciekawy pomysł Marcin, życzę powodzenia w realizacji.

Trudno jest powiedzieć ile dałbym za bilet, a także ile wymienieni Panowie chcieli by wziąć za koncert. Wydaje mi się, że za wcześnie na mówienie o takich sprawach, ale cena od 60-100 jest całkiem realna i możliwa, musiałbyś pogadać z Mietkiem np. ile za koncert wziął Spice 1 możliwe, że się orientuje. Evidence grał ostatnio koncert + naprawdę były dobre polskie supporty, tzw 1 liga i koszt był chyba 65 zł z tego co pamiętam.
Odpowiedz
Za Lil' Half Deada dałbym nawet i 3 stówy.
[Obrazek: Dunk-590x3081.jpg]
Odpowiedz
XL Middleton, Dub C, Dogg Pound. Za 3 stówy na pewno bym poszedł Smile
" If I ain't gon' be part of the greatest
I gotta be the greatest myself..."
[Obrazek: g-funk_logo.jpg]

Odpowiedz
Dzięki za opinie! Wszystkie te posty bardzo pomagają i dają mi pewne rozeznanie o zapotrzebowaniu. Snoop i DPG to trochę wysoka liga i gruba akcja, ale gdyby zacząć na wstępie od kogoś nieco mniej znanego typu Shade Sheist, Lil 1/2 Dead albo może nawet WC to myślę, że byłoby to do ogarnięcia.
Odpowiedz
Jak dla mnie to 100zł maks.

[Obrazek: pqOS8oJ.jpg]
Odpowiedz
Ja na pewno chciałbym zobaczyć, DPG, Snoopa, WC, Lil 1/2 Dead też zajebista opcja, albo właśnie Shade
[Obrazek: snoop-dogg-daz-dillinger-cuzznz.jpg]

"But I'm seven and eleven and I'm takin niggas money *tonite*"
Odpowiedz
Warren G
Odpowiedz
Chętnie zobaczyłbym WC, Dogg Pound lub DMX.

[Obrazek: pqOS8oJ.jpg]
Odpowiedz
Trzymajmy się g-funkowych artystów, czyli bez DMX'a.
Odpowiedz
Też pierwsze co wymienie to DPG! oczywiście sami bez snoopa napewno inna liga cenowa ;d Ale tak to Foesum widzę gra dużo po europie warto może by było do nich uderzyć. Tylko ile ludzi w tym kraju by przyszło na takie foesum? No i jaka lokalizacja? Dla mnie najlepiej warszawa, bo jak poznań albo coś to może być daleko trochę Smile
a tak to z chęcią bym zobaczył DJ QUIKa, ciekawe ile by chciał za koncert bez bandu z samymi deckami Wink no i dub c wiadomo też miazga jechałbym nie ważne ile kilo Wink
Odpowiedz