Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Na czyj koncert chciałbyś się udać w Polsce?
Na czyj koncert z artystów g-funkowych najbardziej chcielibyście się udać w Polsce i ile bylibyście skłonni zapłacić, żeby się na taki koncert udać?
Odpowiedz
Widzę Marcin zarabianie przy robieniu tego co się lubi Big Grin

Najbardziej to wiadomo koncert BDC, i pewnie wiele osób z forum powie to samo.

A tak już na poważnie, to Dogg Poundów tylko ja nie wiem, czy oni nie zarabiają więcej jak jeżdżą w trasy ze Snoopem i to im bardziej się nie opłaca niż grać własne koncerty. Na drugim miejscu postawiłbym Dub-C, Shade Sheist, Devin który zresztą już był w Polsce, jednak nie miałem okazji być na koncercie.
Odpowiedz
93.5 KDAY Back In The Day Hits 2014 Poland editionSmileSmileSmile
[Obrazek: Bez_tytu_u.jpg]
Odpowiedz
Najsu i tak zamierzam otworzyć agencję koncertowo-eventową, więc czemu przy okazji nie ogarnąć jakichś grubych koncertów? Ile dałbyś np. za bilet takiego Shade Sheista lub WC?
Odpowiedz
jak za gejma dam 100 to za wc czy SS dałbym 200
[Obrazek: Bez_tytu_u.jpg]
Odpowiedz
Mc Eiht albo Butcha no może jeszcze Above The Law
[Obrazek: DN8spPrQLoH0WavA3f46EjTI7aCKoLCWUB4kuCuo...FI5aJ0k3oh]
Odpowiedz
(05-03-2014, 12:47:36)Marcin napisał(a):  Najsu i tak zamierzam otworzyć agencję koncertowo-eventową, więc czemu przy okazji nie ogarnąć jakichś grubych koncertów? Ile dałbyś np. za bilet takiego Shade Sheista lub WC?
Bez polskich supportów się nie obejdzie (i nie mam tu na myśli jakiegoś 3 garnituru podziemia) w przypadku tego typu artystów. W innym wypadku będzie tak jak na kilku koncertach, gdzie nie było nawet 40 osób.

Odpowiadając na pytanie - Foesum może.
[Obrazek: Pa6V4Ay.jpg]
[Obrazek: 400px-Falling_01.jpg]
Odpowiedz
Polski support da się załatwić Big Grin i to 1 ligę a nie jakieś tam no name.
[Obrazek: DN8spPrQLoH0WavA3f46EjTI7aCKoLCWUB4kuCuo...FI5aJ0k3oh]
Odpowiedz
Support to nie jest myślę taki duży problem, dałoby się skombinować paru polskich artystów z wyższej półki.
Odpowiedz
DOGG POUND!!!!!! cudnie by było w zestawieniu ze Snoopem. Za taki koncert zapłaciłbym każdą cenę, ale najrozsądniej by było tak do 200 myślę.
Odpowiedz