Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mr. 3-2
Chris Barriere znany jako Mr. 3-2 (Fatt Domino bardziej pasuje hehe), członek takich ekip jak: Blac Monks, Convicts, Southside Playaz, Screwed Up Click to weteran południowego rapu i jeden z moich ulubionych graczy.

Dyskografia:

1996: Wicked Buddah Baby
2001: The Governor
2005: Over the Law
2005: On Probation
2006: Family Ties
2008: Fatt Domino

Mixtapes:

2004: Against The Law Vol. 1
2005: A Bad Azz Mixtape Vol. 5

W 1996 roku nagrał klasyk "Wicked buddah Baby" i do teraz to jedna z moich ulubionych płyt z South. Świetnie bity i niepodrabialne, oryginalne, wyluzowane flow (słychać wpływy Mary i Kodeiny bo w duecie z Big Mike brzmiał bardziej agresywnie).
Co do reszty płyt to dzisiaj bede sprawdzał "The Governor", a jesli ktoś przesłuchał resztę, niech napisze coś.

To chyba najnowszy klip z jego udziałem obok Z-Ro (po jego wyglądzie stwierdzam, ze używki chyba mu nie służą, oby nie przesadził jak Pimp C):

Odpowiedz
Wicked Buddah Baby wiadomo g-funkowy klasyk,a dwa albumy od Blac Monks są bardzo spoko,jeden z lepszych z południa z tamtego okresu.
Odpowiedz
mam wicked buddah baby ma Cd polecam album Wink
[Obrazek: 19.jpg]

Chillout That's It! Cool

fo' shizzle my nizzle i want to sizzle sum wizzle
Odpowiedz
(30-04-2012, 20:29:47)j5-E napisał(a):  mam wicked buddah baby ma Cd polecam album Wink

Gratulacje. Polowałem swego czasu na ten album ale za mniej niż 100 zł ciężko go dostać i aż czasem kurwica mnie strzela jak przypomnę, że przez swoją byłą dziewczynę nie wylicytowałem jej na allegro za 30 zł Smile

Jestem świeżo po odsłuchu albumu "The Governor":

1 Governor's Innaugeration Intro
2 Don't Play
3 Face 2 Face
4 G.O.V.
5 $2 Gangster (Skit)
6 Mafia Convention
7 It's Rough
8 2 Hell and Back
9 Fly Guy (Skit)
10 Millionaire Moves
11 Royalty
12 Raunchy Hoe (Skit)
13 Tonight's The Night
14 Stay Down
15 Streets On Lock
16 Bosses of All Bosses
17 Roach A** Ni**a (Skit)
18 Move Around
19 My Daddy (R.I.P.)
20 Governors State of Address (Outro)

Tak jak myślałem, nie jest to album pokroju "The Wicked Buddah Baby" ale pomimo innego klimatu jest to dobry album. "Naczelnik Południa" raczy nas tutaj nieco ostrzejszymi, trochę mafijnymi numerami ale nie brakuje też tych, bardziej wyluzowanych. G-Funkowe "My Daddy" nawiązuje brzmieniem do "Wicked Buddah Baby" i żałuję, że takie numery nie stanawią większości. Ogólnie rzecz biorąc jest to dobra płyta i polecam ją fanom południowego rapu i Mr. 3-2 aka Fatt Domino.

Odpowiedz
Wicked Buddah Baby to mega klasyk Smile
[Obrazek: daz4.jpg][Obrazek: devin_the_dude_3.jpg][Obrazek: foesum4.jpg]
Odpowiedz
On coś nagrywa jeszcze, czy tylko syrop i zielsko mu w głowie?

Pimpin Chris pewnie nigdy nie wyjdzie, a ten bootleg się nie liczy.

[Obrazek: Pa6V4Ay.jpg]
[Obrazek: 400px-Falling_01.jpg]
Odpowiedz
Nic nie wydaje, tak jak napisałeś syrop i zielsko w głowie. Nie zdziwię się jak któregoś dnia pojawi się news, ze przekręcił się (oby nie). Jeden z najlepszych swego czasu graczy z południa.
"koolg robi to old schoolowe gówno najlepiej jakby brzmiało jak z lat 80" - HAter From SD
"kool tylko po to wyjechał na wyspy by sobie popijać" - Budryczek
Odpowiedz
On już jest chyba grubszy od Big Pokey z SUC  Tongue
Odpowiedz
http://www.click2houston.com/news/1-killed-2-injured-in-shooting-at-southwest-houston-gas-station

Szkoda. No to Pimpin Chris  pewnie już nie wyjdzie. 2 kawałki, które wrzuciłem wcześniej były niezłe.

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości