Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Molesta/Ewenement
Myślę że nikomu nie trzeba tłumaczyć co to za Ekipa Wink

Mistic Molesta (tak brzmiała pierwotna nazwa) powstała z inicjatywy dwóch raperów, Włodi i Vienio. Zdebiutowali w 1997 roku producenckiej płycie Dj'a 600 Volt'a, "S.M.A.K. Beat Records" w utworze "Osiedlowe Akcje", znajdował się tam równierz solowy utwór Włodi'ego "Nigdy Nie Dla Sławy I Nidy Dla Pieniędzy". W 1998 roku, wychodzi pierwsza płyta Molesty "Skandal". W 1999 roku do grupy dochodzi Pele (Pelson), i w tym roku zostaje wydany album "Ewenement". W 2000 roku do grupy dołącza Wilku (WWDZ/Wściekły Wilk Demon Zła) i wydają płytę "Taka Płyta". Od 2000 roku Molesta nie nagrywa rzadnej płyty, prócz kompilacji z 2001 "Radio Ewenement 5G Fm", Raperzy z Molesty nagrywają płyty solowe lub w innych zespołach np. Hemp Gru lub Vienio & Pele. Po 6 latach od nagrania "Taka Płyta". Molesta powraca albumem "Nigdy Nie Mów Nigdy". W tym roku od grupy odchodzi Wilku. W 2008 roku Molesta wydaje album noszący tytuł "Molesta i Kumple", na płycie można znaleźć wielu gości. W 2009 roku wypuszczona zostaje płyta koncertowa "Live In Fonobar"

Dyskografia
"Skandal" 1998
"Ewenement" 1999
"Taka Płyta" 2000
"Radio Ewenement 5g Fm" 2001
"Nigdy Nie Mów Nigdy" 2006
"Molesta i Kumple" 2008
"Live! In Fonobar" 2009

[Obrazek: molesta.jpg]
[Obrazek: tupac_signature_by_BFX_Designs.jpg]
“Expect me nigga like you'd expect Jesus to come back expect me nigga im coming.” - Tupac Shakur
Odpowiedz
Molest bez Wilka to nie Molesta takie jest moje zdanie Big GrinBig Grin Pierwsze 3 albumy klasyki Polskiego Rapu Big Grin Radio Ewenement 5g Fm ujdzie ujdzie Big Grin Kilka bardzo spoko kawałków Big Grin''Nigdy Nie Mów Nigdy'' Gdyby wilka nie było na tym Cd to bym nigdy tego nie sprawdzał Wilku jeszcze jakos uratował ten album kilka spoko zwrotek tam zapodał Big Grin Co do reszty nie wiem nie sprawdzałem i nie sprawdze Big Grin 2-3 Lata temu przypadkowo się wbiłem na ich koncert Big Grin Był już grany bez wilka fajnie fajnie było ale granie najlepszych klasycznych kawałków Molesty bez zwrotek wilka ''28.09 - Muzyka Miasta - Bedzie Dobrze Dzieciak'' zbijały w huj Big Grin Wtedy już sobie uświadomiłem ze MOLESTA się skończyła Big Grin

Ulubiony Kawałek hmmmmmmm

Się Zyje
28/09
Kto jest Kto
Jeszcze Jedno
Muzyka miasta
Będzie dobrze Dzieciak

Ulubiony album
SKANDAL!!!

''Skandal pamiętasz kto cie wychował...................''

Kurwa brakuje mi takiego Polskiego Rapu jak kiedyś Molesta robiła Big Grin

Peace
[Obrazek: img239ps.jpg]

Odpowiedz
Tak jest Sztandarowa Ekipa Polskiego Rapu... Wilku zajebiście poleciał w kawałku "System".
"Życie jest walką, życie jest grą, WDZ sprawdź to bo system to zło..." albo inny fragment tego utworu :
"Wiesz jaki jest sens życia to dobrze
To twój pogrzeb i przestajesz żyć
Dziś na górze jutro w dole możesz być
Bez krwi honoru i dumy
Złudne myślenie wciąż mąci twój umysł
Wielocyfrowe sumy dla nich upadasz nisko
Jesteś niczym molochy pożerają wszystko ból jest blisko ostrzegałem
Nie wychodź w nocy
Niewinne istoty ofiarami przemocy
Otwórz oczy fałszywi prorocy
Wokół fanatycy
Nazwali się prawem choć nie różnią się niczym
Nie osądzaj mnie to moja dusza krzyczy"
[Obrazek: tupac_signature_by_BFX_Designs.jpg]
“Expect me nigga like you'd expect Jesus to come back expect me nigga im coming.” - Tupac Shakur
Odpowiedz
Właśnie pobieram pierwszy album Big Grin
[Obrazek: 31205_25_12_09_5_31_05.jpeg]
Odpowiedz
pierdolony klasyk, więcej pisać nie trzeba
[Obrazek: tumblr_m5zpo1Zg4k1r7ej8go1_250.gif]
Odpowiedz
Nie mówcie że Molesta bez Wilka nie istnieje bo to farmazon. Na Skandalu Wilku udzielał się bardzo bardzo rzadko(bodajże 2 kawałki-Się Żyje i 28.09.97) a mimo to jest to nieśmiertelny klasyk polskiegi hip-hopu
[Obrazek: daz4.jpg][Obrazek: devin_the_dude_3.jpg][Obrazek: foesum4.jpg]
Odpowiedz
Dla mnie Molesta zawsze średniawka. Nigdy specjalnie mi nie podchodzili, ale radzą sobie nieźle.
Taki moje zdanie Tongue
Odpowiedz
i dziękujmy Moleście za "elo" ;D
Ja to Ja, a nie imię i nazwisko.
Odpowiedz
Molesta bez Wilka jest dobra w piździec i koniec. Nie wiem kto sobie wymyślił, że jest inaczej (Rysiu?). Dalej jadą ze swoim przekazem i to sięliczy. Molesta + kumple dobry album
Odpowiedz
Molesta bez Wilka to nie to samo. Typ nawet jak rzucił 2-3 zwrotki to ciągnął całą płytę w górę. Z takim flow i takim wejściem w bit zawsze się wyróżniał.
Dla mnie najlepsze kawałki Molesty to właśnie te z Wilkiem, najlepsza płyta - 'Taka Płyta', chociaż reszta też oczywiście jest mega.
"Livin in the new school but I like the old"
Odpowiedz