Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mobb Deep

Natalino musi coś chlapnąć przed każdym wywiadem. Nie ma, że nie.
[Obrazek: Pa6V4Ay.jpg]
[Obrazek: 400px-Falling_01.jpg]
Odpowiedz
Czy tylko ja odnoszę wrażenie, że zdecydowanie lepiej oglądałoby się wywiad gdyby przeprowadzany był przez jedną osobę?

Mietas dobre pytanie odnośnie ksywek, też mnie to zawsze ciekawiło. Chociaż osobiście wydaje mi się że to zwykły przypadek, a chłopaki z SCC wcześniej używali swoich przydomków, niż ktokolwiek słyszał o raperach z Queens
Odpowiedz
Oni byli przedstawieni w The Source w lipcu 1991 roku jako Poetical Prophets, a w podobnym czasie pewnie puścili demo. Były tam te wersy zacytowane w rubryce Unsigned Hype. Prodigy udzielił się w kawałku Hi-Five - Too Young z 1990 roku, chyba jeszcze jako Lord-T. Według tego co jest w biografii P, Havoc swoją ksywę miał już w momencie, gdy się pierwszy raz spotkali, a nadał mu ją Tragedy z Queensbridge.
Singiel Make It Hurt/Prodigal Son Prodeje jest chyba z 1990 roku jeśli się nie mylę.
Nie da się jednoznacznie ocenić kto, co i jak Big Grin
[Obrazek: Pa6V4Ay.jpg]
[Obrazek: 400px-Falling_01.jpg]
Odpowiedz
(18-11-2014, 01:17:27)Najsu napisał(a):  Mietas dobre pytanie odnośnie ksywek, też mnie to zawsze ciekawiło. Chociaż osobiście wydaje mi się że to zwykły przypadek, a chłopaki z SCC wcześniej używali swoich przydomków, niż ktokolwiek słyszał o raperach z Queens

Zadałem to pytanie głównie ze względu na to, że nie pamiętałem aby ktokolwiek poruszył z nimi tą kwestię, ale kiedy zacząłem się przygotowywać do wywiadu natknąłem się na takie coś:

Jak słychać, Prodigy był bardzo buńczuczny w tym wywiadzie i cisnął po SCC, więc byłem ciekawy czy w rozmowie ze mną też będzie im otwarcie jechał. Historia z powyższego wywiadu trochę nie trzyma się kupy bo w wywiadzie z 2002 roku Prodeje z SCC opisuje to lekko inaczej:

"It caused problems when we first cracked. We had a record out already, doin' the damn thang. These little youngsters, I don't know how the hell that happened man, personally. They think we stole their name, we think they stole our name, and all i can say is that we were here first, way before.

There was beef, but they was too young for us to really had beef with them. We was grown, they were kids. They confronted us, but they were little young kids, you know what i'm sayin?

We coulndn't do nothing to them, I mean really, we squashed it. They came up to us, it was like 12 midgets. running up on us and we were all thugged out up in here. Like 9 of us lookin' at these little bitty cats. I mean little bitty at the time, they all growed up now, we talking about when they was like, they had to be no more than like 16.

If they had a little bit of heart, they'd get hurt. but Gangstarr came in between us and was like ''yall need to chill''. At the time, SCC was hot, they wasen't even hot yet. When the SCC started to go through all the politics at Def Jam, then these cats blew up so thye been doin' it for these past few years, while we just started to get back in the game. I got no problems, because really I feel over the last couple of years they had a lot of opportunities to say a lot of stuff. they ain't said nothin' so I ain't gonna say nothin either.
It aint nothin. they East Coast, we West Coast."

źródło: thugradio.net/prodinterview.html
[Obrazek: tumblr_mbudcfiMIJ1riv29ro1_500.gif]
Odpowiedz
Przecież nikt się nie przyzna do kradzieży, byłby trochę przypadł powiedzieć to teraz, po 20 latach.

[Obrazek: pqOS8oJ.jpg]
Odpowiedz
Ogólnie ma się wrażenie, że nie chciało im się gadać.
[Obrazek: DN8spPrQLoH0WavA3f46EjTI7aCKoLCWUB4kuCuo...FI5aJ0k3oh]
Odpowiedz
(19-11-2014, 13:09:34)goly napisał(a):  Ogólnie ma się wrażenie, że nie chciało im się gadać.

Havoc był od początku sfochowany i bardziej zainteresowany panną niż odpowiadaniem na pytania więc po pierwszym pytaniu gadałem już tylko z Prodigym, bo nie było sensu kontynuować jałowej gadki Smile

Przed nami była tam inna ekipa, więc może zadali im jakieś pytania z dupy i przez to nie byli jacyś mega rozmowni Big Grin może padło słynne "dlaczego hip-hop", who know's :p
[Obrazek: tumblr_mbudcfiMIJ1riv29ro1_500.gif]
Odpowiedz
http://www.factmag.com/2017/06/20/prodigy-mobb-deep-died-age-42/

rip
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości