Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mixed Martial Arts - Ultimate Fighting Championship
Jako, że jestem fanem sportów walki, a takiego tematu na forum nie ma, wszystkich zainteresowanych zachęcam do wypowiadania się. Myślałem początkowo o temacie boksu albo kickboxingu ale doszedłem do wniosku, że MMA bedzie dobrą opcją, jako połączenie wszystkich aspektów walki. Wybrałem UFC, gdyż jest to największa i najbardziej prestiżowa organizacja, aczkolwiek, jeżeli ktoś chce pisać o KSW lub Pride, czy też Bellator to śmiało. 
Wypisujcie swoich ulubionych zawodników, interesujące walki, które miały albo będą miały miejsce. 
Z najciekawszych obecnie wydarzeń będzie według mnie walka Conor Mcgregor vs Nate Diaz. Oryginalnie miała to być walka o tytuł "lightweight division" pomiędzy Conorem, a Dos Anjos ale ten niestety złamał stopę na treningu i zastąpił go Nate (jego brat Nick dalej ma bana za palenie trawy- dostał 5 lat ale mam nadzieję, że skrócą ten czas bo za używanie sterydów grozi kara do około roku). Tutaj video z konferencji:

Warto wspomnieć, że nasza rodaczka Joanna Jędrzejczyk (świetne Muay Thai) jest mistrzynią w "strawweight division". 

"koolg robi to old schoolowe gówno najlepiej jakby brzmiało jak z lat 80" - HAter From SD
"kool tylko po to wyjechał na wyspy by sobie popijać" - Budryczek
Odpowiedz
Z nocy ze wczoraj na dzisiaj był Bellator. Oglądałeś może Kool? Po powrocie do domu już mi się nie chciało patrzeć. Nawet nie miałem czasu sprawdzić rozpiski.

Ogólnie jeśli chodzi o MMA to jak mam czas, to te ważniejsze gale staram się obejrzeć. Polskiego praktycznie nie oglądam, chyba, że trafią się walki z jakimiś ciekawymi zagranicznymi fighterami.

W sumie to najbliżej mi do boksu, który dużo częściej oglądam.
[Obrazek: Pa6V4Ay.jpg]
[Obrazek: 400px-Falling_01.jpg]
Odpowiedz
Ostatnio oglądałem Bellator jak była karta z Dada 5000/Kimbo Slice, Shamrock/Gracie. Ta pierwsza walka była śmieszna, cardio obydwóch było na poziomie mniej niż zero, a upadek Dady na końcu to wisienka na torcie. Shamrock się ośmieszył z kolei i dostał w papę od Gracie.
Dzisiaj gala UFC w Londynie i Anderson Silva vs Bisping. Szykuje się dobra walka. Bispin ciśnie Spiderowi za używanie sterydów (Silva przyłapany po walce z Diazem, ponad rok temu) Smile

"koolg robi to old schoolowe gówno najlepiej jakby brzmiało jak z lat 80" - HAter From SD
Odpowiedz
DMX nawet na jakąś małą fuchę się załapał

[Obrazek: Pa6V4Ay.jpg]
[Obrazek: 400px-Falling_01.jpg]
Odpowiedz
W nocy będą dwie dobre walki, Diaz-Mcgregor, Tate-Holm.
Na video niżej Diaz zapowiada, że może wejdzie z E-40, zobaczymy co z tego wyjdzie. Mcgregor przy walce z Aldo wszedł przy szlagierze Notoriousa BIG.

A jednak nie było E-40Smile
Bardzo dobra walka, Diaz ma mocną czaszkę. Conor przegrana i po raz kolejny przez podduszenie. Holm przegrana z Tate. Dobra gala.
Teraz czekam na Nurmagomedov-Ferguson, Cormier-Jones i Miocic-Werdum.
Odpowiedz