Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 4.71
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Method Man & Redman
[Obrazek: howhigh-method-red_2.jpg]

[Obrazek: red-and-meth.jpg]

[Obrazek: method_man_redman_how_high_002.jpg]

[Obrazek: meth-red.jpg]

Method Man & Redman- jest to duet Method Man (Wu-Tang Clan) i Redman (Def Squad). Obaj należą do wytwórni Def Jam. W 1999 r. wydali album ,,Blackout!’’ oraz w tym samym roku brali udział w trasie koncertowej Family Values Tour. W 2001 r. nagrali film „How High”, grali również w sitcomie „Method&Red”. Są kuzynami

Nie chce mi się pisać ich biograf i bo każdy ich chyba bardzo dobrze zna

05, 19, 2009 BLACKOUT 2
[Obrazek: blackout.jpg]

Chciałbym wam zaprezentować 3 kawałki z przyszłego albumy

Mrs. International

Jak Dla mnie mistrzowski Bicik,Method na nim zajebiście pojechał

A Yo

Spoko Kawałek Refrenik mi się w huj podoba

City Lights

Mega kawalina Red i Meth super pojechali bicik tez kozacki,

Słuchajcie i Oceniajcie
I napiszcie co myślicie o tym duecie

Peace
[Obrazek: homeoldpic.jpg]
Odpowiedz
Myślę że płyta będzie b.dobra bardzo mi się podoba ostatni kawałek fajny bit inne też dobre.
Odpowiedz
Bardzo dobry duet jeden z lepszych Blackout kozak Blackout 2 pewnie też będzie kozacki
Odpowiedz
Wiadomo że będzie kozacki album już się nie mogę doczekać przywitam ten album 5g palenia i będę go katował cały dzień i jarał blanty w końcu w huj lat na niego czekałem xD
Odpowiedz
Mrs. International miażdży, reszta znacznie gorsza. Spoko albumu się spodziewam.
Odpowiedz
Słyszałem również coś o kontynuacji ''How High'' więc może za niedługo w sieci pojawi się jakiś trailer lub coś ;D
Odpowiedz
Pod koniec wakacji ma być podobno premiera , ale znając życie trochę się to przeciągnie więc pozostaje tylko czekać na How High part 2 , a dle tych co nie widzieli polecam serial Meth & Red tez dobra zwała Big Grin
Odpowiedz
Coś czuję, że ten albumik to będzie cudo.
Odpowiedz
(14-04-2009, 18:27:22)Massywny napisał(a):  Coś czuję, że ten albumik to będzie cudo.

Ja już o tym wiem xD
Odpowiedz
Co myślicie o Blackout 2?

Według mnie specjalnie nie powala, Mrs. International najlepszy track z całego albumu, City Lights też całkiem spoko i to praktycznie dla mnie wszystko z tych najciekawszych. Reszta przeciętna, raczej nie będę często wracał do tego albumu.

Według mnie więcej lepszych kawałków było na Blackout 1, nie wspominając już o kawałkach Methoda i Redmana na soundtracku do How High, gdzie każdy miażdżył.
Odpowiedz