Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Masta Ace
[Obrazek: 20090915-ae.jpg]

plyta 3 lsitopada

01. Hands High
02. A's & E's feat. Marsha Ambrosious
03. Fans feat. Large Professor
04. Little Young
05. Ei8ht Is Enuff
06. Good Music feat. Posdanus
07. We Want It All feat. Mr. Lif
08. Authentic
09. Pass The Mic feat. KRS-One
10. Round And Round
11. Whoomp
12. Reminds Me
13. Here I Go
14. Dancing Like a W.G.

jest kawalek z Krs-One ahahhahahhah juz nie moge sie doczekac kiedy poleci w moich sluchawkach ten kawalek Big Grin
Odpowiedz
Planuje ok grudnia kupić oryginał tylko jeszcze nie wiem gdzie Big Grin
Odpowiedz
kolejny "klip" hahahha

plytka dobre choc moim zdaniem Krs-One z Buckshotem wydali konkretniejszy material - ale to juz kwestia gustu
Odpowiedz
Masta Ace zasluguje na wielki szacunek za swoja wieloletnia tworczosc, jeden z najlepszych MC ze East, uwielbiam jego plytke A long hot summer
AngelAngelAngelAngel
Odpowiedz
Mimo co spodziewałem się lepszej płytki, 3-4 spoko wałki reszta przeciętna no i ten bit w Dancing Like a W.G. -.-
Hip and Hop is more than music
Hip is the knowledge,Hop is the movement!
Odpowiedz
Hmm rzekł bym ,że Masta w moim mniemaniu jest strasznie równy nie spada po niżej swojego poziomu i zawsze wypada dobrze, nawet bardzo . Robi dalej dobry rap faktycznie mało doceniany raper za mało bo naprawdę niczego mu nie brakuje .
Odpowiedz
ze malo doceniony to sie zgadzam w calosci - dla mnie jeden z najlepszych graczy - choc ostatnia plytka troche niestety ponizej poziomu poprzednich - wiecej sie spodziewalem, a tu tylko srednio
Odpowiedz
Bardzo dobry raper chodź jak wyżej to było powiedziane za mało doceniony "A Long Hot Summer" leci często w moich głośnikach. Ciekawe jak Famili H.P. udało go się ściągnąć na swój track
Odpowiedz
Pieniądze ? Niee żartuję Tongue Ale na serio przez pieniądze (a przynajmniej tak myślę Tongue). Co do kawałka Little Young Masta Ace'a to taki jakby diss na kolegów po fachu Big Grin
[Obrazek: nunst070.gif]

Odpowiedz
..................
Odpowiedz