Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Masta Ace
Masta Ace właściwie Duval Clear (ur. 4 grudnia 1966) - raper z Brooklynu, Nowy Jork

Zadebiutował w 1988 roku. Jest członkiem grupy Juice Crew, do której należą także tacy artyści jak Marley Marl, Kool G Rap & Dj Polo, Biz Markie, MC Shan, Big Daddy Kane, Craig G, Tragedy Khadafi, Roxanne Shante, Poza tym jest członkiem ekipy Crooklyn Dodgers. W roku 1990 wydał swój debiutancki album Take A Look Around. Masta Ace zawsze był związany z undergroundową sceną, o czym często podkreśla w swoich tekstach. Sukcesem komercyjnym okazał sie wydany w 1995 roku singel Born To Roll z płyty Sittin'On Chrome. W 2003 roku założył swoją własną wytwórnię M3 Records. Należy do grupy eMC, w skład której wchodzą: Masta Ace, Wordsworth, Punchline i Strick. Pierwszy album eMC został wydany na początku 2008 roku (24 stycznia). The Show zawiera 24 utwory, a gościnnie wystąpili na nim: Little Brother, ADI (z Growing Nation), Sean Price, Strickie Love, Ladybuy Mecca, Money Ham.

źródło: wikipedia.

Trochę dziwne, że nie ma o nim tematu, zwłaszcza, że jest tu Krzychuk Big Grin
Ace is da Masta, jeden z najlepszych raperów w całym USA, wydał 2 zajebiste płyty w XXI w, a "Disposable Arts" to moim zdaniem top3 najlepszych (wyżej stawiam "God's Son" Nasira i "The Ownerz" GS). ;] Od tylu lat w podziemiu a dalej wydaje kozackie materiały. Wink
[Obrazek: 23kagsg.png]
Odpowiedz
Dobry typ ostatnio zapoznałem się na szerszą skalę z jego twórczością można powiedzieć ,że jedna z legend rapu .
Debiut jak i druga płyta zajebiste.
Odpowiedz

Masta Ace & Edo G - Little Young

Trochę pojechali hehehe. A Lil' 1/2 Dead dostał propsy.
Odpowiedz
ahhahahah na to czekalem, na taki kawalek, niech rozpierdziela ten caly niby rap lirycznie - tak wlasnie to sie robi z tym calym gownem ahhahahah masta po calosci pojechal. masta tak dalej Big Grin

little bustards hahahahah
Odpowiedz
jedziesz masta tym cwelusom
szczerze sie przyznam ze niesluchałem typa
sprawdze jego stare płytki w 100%

http://www.youtube.com/watch?v=-UmVrW2Tghs
Odpowiedz
no no, uśmiałem się przy tym kawałku Big Grin

Chociaż realia są nieco smutne....

klasyczny beat! warto o tym wspomnieć...

poza tym genialny teledysk
[Obrazek: 12414965434adc1f6c25359.jpg]
Odpowiedz
(09-10-2009, 20:03:13)Brock napisał(a):  klasyczny beat! warto o tym wspomnieć...

...

To nie jest klasyczny bit.
Odpowiedz
Jaram się ostatnio strasznie, bardzo dobry raper z zajebistą dyskografią Big Grin Wiecie kiedy ta nowa płytka wychodzi?
Hip and Hop is more than music
Hip is the knowledge,Hop is the movement!
Odpowiedz
Marcin, nadal utrzymujesz że nie brzmi klasycznie? Dodgy

http://www.youtube.com/watch?v=1l4huTf_m2E

Przesłuchaj pierwszej części tego co tutaj dałem. Podobna chrakterystyka pianina sprawia że brzmi klasycznie, wiadomo że nie wyrwali tego beatu żywcem z lat 90, w zasadzie gdyby nie to że jest tam taki pewien motyw i mniej surowa perkusja to niczym by się nie różnił od starych, dobrych, nowojorskich tracków.
I myślę że właśnie takie było założenie.

A tutaj za kulisami do teledysku o którym mowa:
http://www.youtube.com/watch?v=XAYWBjj9NEk&feature=player_embedded#
[Obrazek: 12414965434adc1f6c25359.jpg]
Odpowiedz
Wg.Mnie masta przez cały okres swojej kariery był dośyć mało doceniany.
Odpowiedz