Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Machine Gun Kelly (MGK)
[Obrazek: MGK_in_2012.jpg]

Machine Gun Kelly (MGK) to raper pochodzący z Cleveland, Ohio. Znany z szybkiego nawijania, wypromowany na mixtape'ach, niedawno wydał swój oficjalny debiut pt. "Lace Up".

Zainteresowałem się nim po usłyszeniu tracka z DMXem (D3Mons) i drugiego tracka z Twistą i Tech N9ne i wkręciłem się na tyle, że sprawdziłem oficjalny debiut. Polecam wszystkim fanom szybkiej nawijki - flow ma naprawdę z najwyższej półki.

Odpowiedz
Lace Up, na wysokim poziomie, jakoś po I don't dance, ludzie chcą z nim współpracować.
So many misconceptions
-----
So many evil deceptions
-----
I've come to give direction
-----
For I am the lifesaver
...

Odpowiedz

[Obrazek: uo602_Fabolous.gif][Obrazek: tumblr_ml9iseM0e01s3ojtko1_500.gif]
Odpowiedz
Nie dawałem teledysku bo przerywany kawałek jest momentami. Ale trzeba przyznać że mocny teledysk jak na taką trochę kompilację wideo.
Odpowiedz
Lace Up spoko płytka,taka mocniejsza trochę ale i tak spoko,track z X - KOZAK!
[Obrazek: DN8spPrQLoH0WavA3f46EjTI7aCKoLCWUB4kuCuo...FI5aJ0k3oh]
Odpowiedz

Kurde jaram się tym kotem, czekam na Black Flag Smile
Odpowiedz
najlepsze z tego mixtape'u dla mnie to oczywiście Mind of a Stoner z Wizem, Raise The Flag, Peso, Swing Life, Miss Me
Odpowiedz
Dla mnie po dwóch odsłuchach najlepsze są Mind Of A Stoner, Miss Me, Skate Cans, najbardziej kozackie jest jednak Pe$o, poza tym Black Tuxedo i Raise the Flag też niczego sobie. Ogólnie dobry Mixtape, ciekawe brzmienie a MGK ma skille jak mało kto z młodych kotów.
[Obrazek: snoop-dogg-daz-dillinger-cuzznz.jpg]

"But I'm seven and eleven and I'm takin niggas money *tonite*"
Odpowiedz
Dzisiaj słucham drugi dzień i podoba mi się znacznie bardziej niż po pierwszym przesłuchaniu wczoraj. Konkretny materiał.
Odpowiedz
Recenzja mixtape'u:
http://www.popkiller.pl/2013-06-28,machine_gun_kelly_black_flag_recenzja
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości