Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MC Eiht
Mi też się podoba jego twórczość , ostatnio dużo słucham kawałka ''Hood is mine''
Odpowiedz
No Techniec tam zajebiście wystąpil
Odpowiedz
Jest świetnym raperem ma wspaniałe flow lirycznie jest dobry a jego głos mi się strasznie podoba Big Grin
Odpowiedz
Warto wspomnieć, że Eiht nie zamyka się na samym Zachodzie - nagrywał również z East Coastowymi artystami, m.in. z Pete Rockiem czy ODB.
Odpowiedz
Jeden z moich ulubionych raperow dobre teksty i wszystkie plyty wydane przed 2000 rokiem zajebiste,a najlepsze kawalki to te ktore produkowal DJ Slip (ale on wiekszosc produkowal na jego albumach kawalki) po prostu zajebiste beaty !
Odpowiedz
jest bardzo charakterystyczny ( te slynne jego 'geah' hehe ) przez co wole go sluchac od czasu do czasu kiedy wystepowal jako gosc ( na przyklad na DFC caps get peeled ) niz w pelnym wymiarze. ale trzeba przyznac ze lirycznie Quika zgnoil
Odpowiedz
Moje ulubione kawalki od niego to Streiht Up Menace, Killin Nigguz, Collect My Stripez, Bacdafaconup.

Co do reszty postu to sie zgadzam, oprocz koncowki Big Grin Jak dla mnie to swietnna forma przez cala kariere
"Kto się nie wyszalał za młodu, ten na starość będzie skurwysynem"
Odpowiedz
Nie będe ukrywał, mój ulubiony raper. Zajebiste, oryginalne flow, świetne teksty oparte na własnych przeżyciach, niesamowita charyzma i wizerunek prawdziwego OG z Compton sprawiają że jest jednym z najlepszych a może i najlepszym zawodnikiem z zachodu. Jak to ktoś kiedyś gdzieś ładnie określił, dla tego człowieka czas się zatrzymał. Mimo upływu tylu lat od wydania pierwszej płyty CMW i solówki on nie schodzi poniżej bardzo dobrego poziomu czego przykładami są kawałki z jego ostatniego mixtape'u i remix "Ain't Nuttin Changed" Blaq Poeta na którym również dobrze zaprezentował się Young Maylay. Kto nie zna tego kawałka musi go koniecznie sprawdzić ;] Geeah!
Odpowiedz
Bardzo dobry raper jeden z moich ulubionych kozackie flow dobre teksty i fajny głos mój ulubiony jego kawałek to: All For Tha Money a płyta We Come Strapped.
Odpowiedz
Jeden z najlepszych raperów w historii . Nikt na świecie nie ma takiego głosu jak on , kiedy słyszy się charakterystyczne "geaaahhhh" to od razu na myśl nasuwa się Eiht Big Grin Występy w legendarnym CMW , potem świetna solowa kariera na czele z We Come Strapped . Najlepszy kawałek All For The Money, Straight Up Menace czy Hood is mine z Mackiem 10 i Technieciem .
Hip and Hop is more than music
Hip is the knowledge,Hop is the movement!
Odpowiedz