Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MC Eiht
http://www.g-funk.eu/mc-eiht/

Mój #2 ulubiony raper (po Eazy'm), niesamowite flow, idealny raper, najlepszy żyjący jak dla mnie. Wypowiadać się Big Grin
Odpowiedz
Mój trzeci ulubiony po Notoriousie i Snoopie. Flow jak MiMi powiedział niesamowite, świetny wokal, jest zajebisty jak w CMW jak i solowo, We Come Strapped to wg. mnie top5 na zachodzie... Czasami na dłuższą mete jak go słucham to troche już mnie nudzi ale i tak jest zajebisty!
[Obrazek: 25342121676169146086.png]
Odpowiedz
Nie sprawdzałem wszystkich jego albumów, ale zauważyłem, że im nowszy album tym gorsze bity i gorsze tracki. Najlepsze były albumy z CMW i potem debiut.
Odpowiedz
No głównie jego produkcje z NWA i We Come Strapped rozpierdalają, potem już nie jest tak różowo Tongue
Odpowiedz
Sprawdź koniecznie Death Threatz, Tha8t'z Gangsta (najlepsza po debiucie płyta), Section 8 i Affiliated.
Odpowiedz
Cóż głos ma charakterystyczny , jednak średnio mi się podoba , jednak lirycznie jest świetny .Flow dla mnie dobre , ale dla mnie nie pasuje do wolniejszych kawałków . Pozdrawiam
Odpowiedz
(19-03-2009, 17:33:43)COP_KILLA napisał(a):  Flow dla mnie dobre , ale dla mnie nie pasuje do wolniejszych kawałków . Pozdrawiam
Właśnie te jego trochę sztywne flow świetnie pasuje do wolniejszych podkładów, przykład w "Hood Took Me Under".
[Obrazek: bdnpc6.png]
Odpowiedz
o kurwa! Ale napisałem

'No głównie jego produkcje z NWA i We Come Strapped rozpierdalają, potem już nie jest tak różowo'

Oczywiście chodzi o CMW, a nie NWA. Przepraszam za pomyłkę Tongue
Odpowiedz
returN jak nie jest różowo? Przecież kolejne płyty są świetne! Patrz - Tha8t'z Gangsta, Death Threatz, Section 8, Affiliated, The New Season z Lynchem i wszystko Big Grin Ja przesłuchałem całą dyskografie Eiht'a i nie ma słabej płyty jak dla mnie.
Odpowiedz
Źle to ująłem Tongue Nie są to płyty słabe ale poziomem odstępują od płyt z CMW i We Come Strapped , przynajmniej w moim uznaniu Tongue
Odpowiedz