Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Luniz
pierwsza płyta - zajebista szczegolnie historie raczej lekkie i z dowcipem.. 2 płyta już cięzej i mniej kolorowo, ale spoko ...natomiast 3 płyta do dominacja raczej cięzkiego i bandyckiego rymowania
Odpowiedz
Flow i głos Yukmoutha mnie zawsze powalał a za czasów Luniza jarałem sie jak dziecko jego zwrotkami Wink W duecie z Numskullem byli nie do zdarcia tylko gdy by jeszcze mieli czasami inne bity Wink Zagrali raz krótką role w filmie O.G. z Dru Downem. A swego czasu Yuk gadał że on i Pac to najwięksi palacze z zachodniego wybrzeża Wink
Odpowiedz
Mi się Operation Stackola bardzo podobało, pozostałe płyty dużo mniej.
Ogólnie lubię ich, chociaż Yuka wolę solowo zdecydowanie ; d
Odpowiedz
Pierwszy ich album Operation Stackola bardzo mi się podobał. Pierwsze 6 piosenek z tej płyty wymiata jak dla mnie. Innych ich płyt nie słuchałem jeszcze. O kawałku I got 5 On It przypomniałem sobie po latach gdy wyszedł utwór J.LO feat. Nas- I'm Gonna Be Allrigth i puszczali klip w TV z tym samym samplem co kawałek Luniz Smile
[Obrazek: all-seeing-eye-movie-posters.jpg]
Odpowiedz
album Lunitik Muzik jako jeden z pierwszych g funkowych wpadł w moje ręce na kasecie i katowałem go przez długi czas i uważam, że jest trochę niedoceniony bo jak dla mnie jest dobry- ma swój klimat. W późniejszym czasie nabyłem Operation Stackola też na kasecie. Ale fakt coś w tym jest i got 5 on it odbiło się trochę na ich postrzeganiu. Reszty płyt nie sprawdzałem ale nadrobie
[Obrazek: iq8x_3c6_u8ubh.png]
Odpowiedz
Kojarzę tylko z " I Got 5 On It " , uważam że mają jeszcze kilka kawałków godnych uwagi ale to by było na tyle .
[Obrazek: Ice_Cube_Coors_Light.jpg]
Odpowiedz
Każdy może pisać co chcę i tak album Operation Stackola to Klasyk przez duże K,a nadeszły takie czasy że Luniz nikt już nie pamięta,a nie jeden weteran z Kalifornii mógłby pozazdrościć w tych czasach Fejmu Yukmouth'a Smile
Odpowiedz
Yukmouth co raz coś zapodaje dobrego,gorzej z tym drugim kolesiem. Pamiętam jak wydali swój debiut,wszyscy ich słuchali,a " I Got 5 On It " leciało wszędzie.
[Obrazek: DN8spPrQLoH0WavA3f46EjTI7aCKoLCWUB4kuCuo...FI5aJ0k3oh]
Odpowiedz
(01-01-2012, 13:48:15)Budryczek napisał(a):  Każdy może pisać co chcę i tak album Operation Stackola to Klasyk przez duże K,a nadeszły takie czasy że Luniz nikt już nie pamięta,a nie jeden weteran z Kalifornii mógłby pozazdrościć w tych czasach Fejmu Yukmouth'a Smile

Mogli pozazdrościć bo był przylansowany " I Got 5 On It " hehe.
[Obrazek: Ice_Cube_Coors_Light.jpg]
Odpowiedz
(01-01-2012, 16:45:17)goly napisał(a):  gorzej z tym drugim kolesiem

Przecież Num chyba nadal czeka na proces i cholera wie co z tego wyjdzie. Przylansowany ? Luniz już było znane w 93' po gościnnym udziale na albumie Dru Down'a,więc fame powoli rozkręcał się na Bayarea,i tak pozostało. A jeśli chodzi o ich debiut to na nim są lepsze kawałki niż I got 5 on it.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości