Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Liroy
niestety z Liroyem mi się kojarzy tylko kawałek "Jebać mi się chce"Sad
[Obrazek: 31205_25_12_09_5_31_05.jpeg]
Odpowiedz
Liroy 4 ;Life
[Obrazek: 29n9lkh.png]
Odpowiedz
Ok, ale w przyszłości mógłbyś pisać posty, które więcej wnoszą Wink.
Odpowiedz
Niby raper z niego taki sobie, ale ma to coś. Może dlatego, że był jednym z pionierów. Mimo, że kawałki często kuleją w warstwie tekstowej, to osobowość Liroya niejako zmusza, do ponownego odsłuchu czy obejrzenia klipu.

KlasykSmile
[Obrazek: Dunk-590x3081.jpg]
Odpowiedz
hahah Liroy pamietam jak Alboom zakupilem zaraz jak sie tylko ukazal na kasecie i byla meczona dniami - stare dobre cczasy Smile
Odpowiedz
Dzisiaj pewnie byś jej nie męczył całymi dniami gdyby wyszła, raczej męczyłbyś się przy przesłuchu hehe. No, ale rozumiem Twoją zajawkę w tamtych czasach, bo przecież wtedy w Polsce nikt nie miał skilla. Jak dla mnie Liroy jest niezłym farciarzem, dorobił się na swoim beznadziejnym rapie, bo znalazł się w odpowiednim miejscu i odpowiednim czasie, bo Internet nie hulał tak jak teraz, no i jeśli takie kwiatki jak Nagły Atak Spawacza sprzedawały po 10 tys. kopii kaset ze swoim " rapem ", to już nie muszę nic więcej pisać.
[Obrazek: Ice_Cube_Coors_Light.jpg]
Odpowiedz
^^^^^^^^^^^^
jak ta plyta wychodzila to internet byl luksusem tam gdzie ja mieszkalem i chyba nikt nie wiedzial w tamtych czasach co to jest stale lacz i jeduna opcja na sluchanie czegos to bylo zakupinie czego sna kasecie albo zgranie na jamniku od ziomka bo na plyty nie bylo stac
Odpowiedz
Slyszalem tylko 2kawałki Liroya (Twoja córka i Scyzoryk) tak to jakoś nie mam cisnienia na niego i wiem że dostane za to pocisk , ale taki już jestemm ja - Maciek a.k.a Grovee Smile
[Obrazek: lowrider%2Bcar%2Bpics-2.jpg]
Odpowiedz

Odpowiedz
Nie widziałem tego występu wcześniej. Szacun dla nich, widać zajaranie House of Pain i Cypress Hill Smile
Podejrzewam, że 90% forumowiczów nie wiedziało wtedy jeszcze nic o rapie Tongue
[Obrazek: all-seeing-eye-movie-posters.jpg]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości