Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Liroy
Z tego co się orientuje mial wkład jeszcze w sukces K44 Wink Organizował ponoć koncerty takim ekipom jak 2Live Crew, Sugar Hill Gang i wielu innym zasłużonym składom Wink Do "Dzień Szakala" miałem jego wszystkie kasety Wink
Odpowiedz
Ciężko mi uwierzyć w tę organizację koncertów a w szczególności 2 Live Crew...
Odpowiedz
Takie informacje były parę lat temu na amerykańskich portalach i z tego co pamietam widziałem jakieś filmiku koncertów ale podpisanie pliku a faktyczne miejsce koncertu nie zawsze sie zgadza Wink
Odpowiedz
PM Cool Lee - to nawet niezły oldschool, kolejne albumy po "Bafangoo" już były dla mnie wtórne.
Odpowiedz
U mnie Alboom hula w głośnikach i słuchawkach do tej pory ( za sprawą wujka który pewnego pięknego dnia dał mi oryginalne wydanie tejże płyty Big Grin)
Odpowiedz
Liroy "Skaczcie do góry" JAK KANGURY
[Obrazek: Ice_Cube_Coors_Light.jpg]
Odpowiedz
kiedy go słucham przypominają mi się stare czasy ... hmmm kiedy to było - respekt dla scyzoryka - lubię wracać do jego kawałków
Odpowiedz
"Kiedy ja mówię Li, Wy mówicie Roy! Li-Roy!". Klasyka, wielu od niego zaczynało swoją przygodę z rapem, ze mną było chyba podobnie chociaż do końca nie pamiętam, mam gdzieś jeszcze jego kawałki na płycie (piracka).
Odpowiedz
(08-06-2010, 22:48:26)Zajawkowicz z 92 napisał(a):  Słabe flow i ogólnie nie zaskakuję.

Cały sęk w tym właśnie że ma dobre flow i fajnie płynie po bicie. (dla przykładu refren w Scyzoryku)
Jego słabą stroną od zawsze były teksty...

[Obrazek: sygna92.jpg]

Odpowiedz
Sam Liroy był swoją słabą stroną.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości