Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Liroy
Raper urodzony w Busku Zdrój,ale wychowany w Kielcach,Liroy jest ''ojcem'' polskiego rapu w naszym kraju,raper znany jest z kawałków takich jak Scyzoryk,Scoobiedoo Ya,World iz a ghetto który nagrał razem z Ice T,raper znany jest z dissów na N.A.S. i Peje,raper jest odpowiedzialny za sukces grupy WYP 3,dla niektórych może być złym raperem ale nagrał parę dobrych kawałków :p,piszę o nim dlatego że jest związany z moim miastem :p.

Albumy:

PM COOL LEE-East on da Mic 1992
Alboom 1995
Bafangoo! część 1 1996
L 1997
Dzień Szaka-L'a (Bafangoo, część 2.) 1999
10 2000
Bestseller 2001
L Niño vol. 1 2006
Grandpaparapa (Powrót króla) 2007
Nie dla dzieci 2009

Odpowiedz
Skoro mowa o Liroy-u i world iz a Ghetto to polecam sprawdzić to: http://www.youtube.com/watch?v=oKKMdmPBWRk
Odpowiedz
Kawałki Liroya przypominają mi czasy jak mały byłem i pierwsze taki rap kawałki jakie miałem na kasetach i zapierdalałem ze słuchawkami na uszach i walkmanem w spodniach ,fajne czasy Alboom i L najlepsze jedyny raper który sprzedał się w platynie jeżeli chodzi o Polskę.
Odpowiedz
Liroy nie do przebiciaBig Grin przypominają sie stare czasy
Odpowiedz
chyba jedyny polski raper ziomek do którego mam jakis respekcik
mówisz poski erape-mówisz LIROY tyle w temacie
raper z niego może taki sobie ale ma kilka dobrych konkretow
[Obrazek: sygna92.jpg]

Odpowiedz
Lubię Liroya, ale Liroy nie jest ojcem polskiego rapu jak wielu uważa... Płyta Liroya "Alboom" była drugą rapową płytą wydaną w Polsce. Jako pierwsi byli Wzgórze Ya-Pa-3, ich płyta "Wzgórze Ya-Pa-3" (orginalny tytuł płyty : "Co Cię Wkurwia Jebańi Wąchacze I Huy") była pierwszą rapową produkcją w Polsce, zaś liroy wydał "Alboom" kilka tygodni po Wzgórzu i błednie jest uważny za pioniera...
[Obrazek: tupac_signature_by_BFX_Designs.jpg]
“Expect me nigga like you'd expect Jesus to come back expect me nigga im coming.” - Tupac Shakur
Odpowiedz
uważny za pioniera... jest slusznie,bo wczesniej wydal plyte jako pm cool lee - czy jakos tak,ale pamietam wyszedl "Alboom",lecial z kazdego okna,i wszyscy rapowali scyzoryk Smile
Odpowiedz
Wiem ,że nie powinno się śmiać ,ale Liroy na tym zdjęciu rozpierdala hahaha.

[Obrazek: LiroyDaaaGiant.jpg]
Odpowiedz
Liroy (jeśli brać pod uwagę wzrost)jest polskim Eazy-e Big Grin
Odpowiedz
Był jako jeden z pierwszych, zapewne pierwszy solista, jednak raperem on nie jest dobrym. Słabe flow i ogólnie nie zaskakuję.
[Obrazek: pink_floyd.jpg]

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości