Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Le$
[Obrazek: 168.jpg]

Le$ to raper pochodzący z Louisiany, ale mieszkający i reprezentujący Houston. Jest członkiem ekipy Curren$y`ego Jet Life oraz byłym członkiem Boss Hogg Outlawz, w skład którego wchodził m.in. Slim Thug.
Luźne flow, typowo południowe leniwe bity, zamiłowanie do aut (szczególnie BMW) - to go w skrócie charakteryzuje. Styl zbliżony do Spitty, ale różnią się i to dość znacznie.

Do tej pory wydał pełno mixtape`ów i udzielił się na 1 albumie BHO. Oto cała lista (razem z takimi, gdzie kawałki były już na innych produkcjach):
Settle 4 Le$ (2010)
The Beautiful Struggle (2010)
Crack Music (2010)
Settle For Le$ 2 (2011)
Menace (2012)
Le$ Is More (2012)
Playa Potna (2012)
The Struggle Continues (2012)
Expansion Pack EP (2013)
Exquisite (2013)
E36 (2013)
More Le$ (2013)
Gran Turismo (2013)
Le$ & Cookin' Soul - ACE (2014)
Steak X Shrimp Vol. 1 (2014) wyszedł wczoraj, 1.11.
Wszystko oczywiście ogólnodostępne.

Album z BHO:
Serve & Collect III (2011)

Na składankach Jet Life - World Wide Hustlers i Audio D ma po 2 kawałki, a na Organized Crime udziela się w 5.

[Obrazek: Pa6V4Ay.jpg]
[Obrazek: 400px-Falling_01.jpg]
Odpowiedz
Dzięki za info o nim. Sprawdzam Steak X Shrimp Vol. 1 i jest kozackie, więc pewnie trzeba sprawdzić też starsze rzeczy.
Odpowiedz
Playa Potna jest raczej najbliższe temu brzmieniowo, E36 zupełnie inny klimat co słychać w załączonym Racing, ale przyjemnie się słucha. Chyba te mi najbardziej pasują z tego wszystkiego + SxS.
More Le$ i Le$ Is More są na pożyczonych bitach (samych lub w większości) - 3-6, Pimp, E.S.G, DJ DMD, Keke itp.
Jeszcze na którymś pamiętam, że znaczna część kawałków była na wcześniejszym projekcie.
Crack Music mi kompletnie nie leży i nawet nie pamiętam co tam było.

Następnym mixtape`m ma być Old English i to ma być ostatni darmowy materiał.
Odpowiedz
Coming soon Smile Mr. Ice Cream Man.
[Obrazek: B_HBaLgVAAA5H_F.jpg]

Klip do `96 niebawem wyjdzie.
Odpowiedz
Zapowiada się kolejny kozaczek. '96 dobry wybór na teledysk.
Odpowiedz
Dzisiaj ma wyjść ten klip. Widziałbym jeszcze klipy do Sweet Jones i Ride Dirty Smile

[Obrazek: 11005123_820410401384352_1246325922_n.jpg]

Krótki trailer

e.
Jest już:

Odpowiedz
Czaję motyw z jakością jak z VHS, ale bez sensu to jest w tym przypadku. Nawet nie chce mi się oglądać.
Odpowiedz
Jak dla mnie w porządku patent i przypomina stare dobre czasy, Ghetto Dreams Pata (fragmenty na początku i końcu klipu). Raz na jakiś czas lubię sobie obejrzeć klipy w tym stylu Smile

Tu jeszcze featuring sprzed kilku miesięcy. Średnio mi leżą takie podkłady, ale coś w nim nawet jest.

Odpowiedz
Ta początek z filmów od Fat Pata,kozak kawałek i spoko teledysk,koleś nawet sporo spoko kawałków.
Odpowiedz
vol 2 coraz bliżej

[Obrazek: vNEdWh2.jpg]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości