Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LaToiya Williams
[Obrazek: Latoiya-Williams.jpeg]

Wokalistka znana głównie z featów u Snoopa i powiązanych artystów. Nie wydała żadnych pełnych albumów tylko parę singli.

Ostatnio wrzuciła nowy krótki singiel na swoją stronę, który pochodzi z jej nadchodzącego EP: http://latoiyawilliams.com/2012/08/01/new-music-this-love-is-sweet-from-my-kupcakn-ep-my-first-official-release-in-almost-10-years/

Jedna z moich ulubionych wokalistek jeżeli chodzi o artystów obracających się w kręgach rap.

Genialny track Fallen Star:

Odpowiedz
Jaram się nią, świetna wokalistka. Czekam na jej album.
Szkoda tylko, że wyjdzie dopiero teraz.
Odpowiedz

Odpowiedz
Adekwatna wokalistka na refreny w stylu G Smile
[Obrazek: 29n9lkh.png]
Odpowiedz
Też czekam na album, ma wyjść w tym roku jak pisze sama Ms Latoyia.. na razie wyszła EPka 3 trackowa dostępna na itunes... szkoda że tylko 3 kawałki ale kosiorskie
[Obrazek: Bez_tytu_u.jpg]
Odpowiedz
LaToiya ma mega kozacki wokal na jej solo nie czekam ale jej refreny u graczy westu mnie miazdzą i swietnie pasuja

Moje ulubione collaboracje

-Another Summer
-It Ain't About You
- Spread The Luv
Odpowiedz
(04-03-2013, 16:04:39)funky child napisał(a):  LaToiya ma mega kozacki wokal na jej solo nie czekam ale jej refreny u graczy westu mnie miazdzą i swietnie pasuja

Moje ulubione collaboracje

-Another Summer
-It Ain't About You
- Spread The Luv

Zupełnie tak samo myślę (dzięki za przypomnienie tych wałków ) Smile
[Obrazek: 29n9lkh.png]
Odpowiedz
Wrzucę moje dwa ulubione jej występy na eastsidaz duces & trayz. W crip hop rozje...

Dorzucę jeszcze nowszy trak z Warrenem. Rip Nate Dizzle

Odpowiedz
Dwa featuringi z ubiegłego roku:

Pierwszy kawałek bardzo przyjemny.
[Obrazek: Pa6V4Ay.jpg]
[Obrazek: 400px-Falling_01.jpg]
Odpowiedz

[Obrazek: Bez_tytu_u.jpg]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości