Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LBC Crew
Odpowiedz
2 pytania, zapewne do Mietka23:

A propos kawałka Out The Moon/Boom Boom Boom/My Heat Goes Boom (w chuj wersji tego tytułu widziałem) - ta wersja z O.S.T. Gridlock'd, co zamiast Lil C-Style'a jest Tupac, ma inny bit niż oryginał, nie? Jak tak - to wiesz kto go zrobił?

Ma ktoś linka do kawałka It Feels Good 2 B DPG? Bo ja mam tylko joint podpisany jako LBC Crew - DPG, mega marna jakość, zastanawiam się, czy to nie to czasem.

Dzięki z góry!
Odpowiedz
Cytat:A propos kawałka Out The Moon/Boom Boom Boom/My Heat Goes Boom (w penis wersji tego tytułu widziałem) - ta wersja z O.S.T. Gridlock'd, co zamiast Lil C-Style'a jest Tupac, ma inny bit niż oryginał, nie? Jak tak - to wiesz kto go zrobił?

produkcja tego kawałka to: Snoop Doggy Dogg, L.T., Priest "Soopafly" Brooks
Odpowiedz
(23-09-2010, 19:06:04)Dziura napisał(a):  2 pytania, zapewne do Mietka23:

A propos kawałka Out The Moon/Boom Boom Boom/My Heat Goes Boom (w penis wersji tego tytułu widziałem) - ta wersja z O.S.T. Gridlock'd, co zamiast Lil C-Style'a jest Tupac, ma inny bit niż oryginał, nie? Jak tak - to wiesz kto go zrobił?

Ma ktoś linka do kawałka It Feels Good 2 B DPG? Bo ja mam tylko joint podpisany jako LBC Crew - DPG, mega marna jakość, zastanawiam się, czy to nie to czasem.

Dzięki z góry!

Ogarnij sobie soundtrack do filmu " RIDE " i tam bedziesz miał ten numer w dobrej jakosci pod taka nazwa " Feels So Good " .
[Obrazek: 2n8bfo7.jpg]
Odpowiedz

A propos kawałka Out The Moon/Boom Boom Boom/My Heat Goes Boom (w penis wersji tego tytułu widziałem) - ta wersja z O.S.T. Gridlock'd, co zamiast Lil C-Style'a jest Tupac, ma inny bit niż oryginał, nie? Jak tak - to wiesz kto go zrobił?

Dzięki z góry!

Chlopaki odpowiedzieli tobie za mnie:p

Rzeczywiscie, wyprodukowali go Soopafly, LT i Snoop a wersja OG i retail uzywaja tego samego bitu.

(24-09-2010, 07:37:32)Shyzzle napisał(a):  Ogarnij sobie soundtrack do filmu " RIDE " i tam bedziesz miał ten numer w dobrej jakosci pod taka nazwa " Feels So Good " .

To nie jest ten sam kawalek SimonCool

It Feels Good 2 B D.P.G. mozna znalezc na Death Row Box'ie wydanym w listopadzie 09 przez WideAwake pod zmienionym tytulem "6 Shooter" Smile

[Obrazek: tumblr_mbudcfiMIJ1riv29ro1_500.gif]
Odpowiedz
Damn, ten kawałek ma rzeczywiście inny bit, ale teraz dosłyszałem, że tam Daz gada na początku "funkyyy remixxxx". Nawija Techniec, Bad Azz, Soopafly, Snoop, chyba Daz przez chwilę i Lil C-Style, z tego co pamiętam.
Mam chyba 2 czy 3 bootlegi LBC Crew, część tracków bez tytułów i ciężko się w tym połapać.
Odpowiedz
(24-09-2010, 10:32:12)Dziura napisał(a):  Damn, ten kawałek ma rzeczywiście inny bit, ale teraz dosłyszałem, że tam Daz gada na początku "funkyyy remixxxx". Nawija Techniec, Bad Azz, Soopafly, Snoop, chyba Daz przez chwilę i Lil C-Style, z tego co pamiętam.
Mam chyba 2 czy 3 bootlegi LBC Crew, część tracków bez tytułów i ciężko się w tym połapać.

Te bootlegi maja lipna jakosc bo tracki pierwotnie wyciekly jako radio-ripy i do tego w archaicznym juz formacie .ram wiec nawet domowy remastering tutaj wiele nie pomogl ale jesli chodzi o ten konkretny kawalek to byl on dostepny w CDQ jakos od 2004 roku:p
Odpowiedz
(24-09-2010, 08:21:28)Mietek23 napisał(a):  

Dzięki z góry!

Chlopaki odpowiedzieli tobie za mnie:p

Rzeczywiscie, wyprodukowali go Soopafly, LT i Snoop a wersja OG i retail uzywaja tego samego bitu.

(24-09-2010, 07:37:32)Shyzzle napisał(a):  Ogarnij sobie soundtrack do filmu " RIDE " i tam bedziesz miał ten numer w dobrej jakosci pod taka nazwa " Feels So Good " .

To nie jest ten sam kawalek SimonCool

It Feels Good 2 B D.P.G. mozna znalezc na Death Row Box'ie wydanym w listopadzie 09 przez WideAwake pod zmienionym tytulem "6 Shooter" Smile

Ty nom ja pomyslałem o tym z Ride a , zapomnialem na smierć o "6 Shooter" Wink
Odpowiedz
Nie znalazlem odpowiedniego tematu wiec wrzucam tutaj - pod koniec stycznia ukaze sie pierwszy z wielu albumow zlozonych przez Big C-Style'a zawierajacy niewydany material z labelu 19th Street Records, w ktorym wydano tak zajebiste kompilacje jak "Straight Outta Cali" czy "19th Street LBC Compilation". Ponizej pelne info:

BIG C-STYLE PRESENTS – THE 19TH STREET VAULTS VOL. 1 (BEFORE THE PIPE WAS EVEN OPEN)

01. Big C-Style Interlude
02. Intro - Dat Nigga Daz, Mr Tan & Mc Eiht
03. Puttin’ It Down - Tray D, Crooked I, J Money Buccs
04. Put That On Something - Crooked I
05. One Of These Mornings - S. Sentrelle
06. 2 To Be Dpg - Lil C-Style, Tray D, Snoop Doggy Dogg & Nate Dogg
07. G's Come Out At Night (Soopafly Version) - Soopafly, Low Lifes & Crooked I
08. Floss Mode - Mr Tan, Magneto, Coco Loc & Ducc Dogg
09. Not Get Wet (Demo Version) - Bad Azz, Techniec & Deadly Threat
10. Rap Killer (Original Version) - Kurupt The Kingpin, Lowlifes & Crooked I
11. I'm A Rider - King Lou, Low Lifes & Big C-Style
12. Dip 2 This - Crooked I
13. Flossin’ (Demo version) - Lil C-Style, Tray D & Bad Azz
14. Lo Rider - Dove Shack
15. Make Young Niggaz Holla - Badazz & Low Lifes
16. Jaccas Reunion (Demo Version) - Big C-Style, Lil C-Style, Techniec, Bad Azz & Tray D
17. One Ninein' (Original Version) - Crooked I, Diceman, Low Lifes & Legacy (Itunes Bonus)**

PRODUCED BY: DAT NIGGA DAZ, L.T. HUTTON, SOOPAFLY, DAVE SWANG & DJ POOH
EXECUTIVE PRODUCER: BIG C-STYLE
PROJECT CORDINATOR: DJ OMAR SEEDLESS
ART WORK: RONALD “RISKIE” BRENT
19TH STREET RECORDS 2011.

RELEASE DATE: LATE JAN 2011
Odpowiedz
to mi się podoba!
Odpowiedz