Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kurupt
I tu Tobie się zgadzamy ,że Kurupt jest zajebisty czekam na Nowe TDP.
Odpowiedz
(04-08-2009, 22:23:05)Tobi napisał(a):  Polecam :
Kurupt ft. Terrace Martin - I'm One - dowód na to,że Kurupt potrafi zajebiście nawijać
Kurupt ft. Tha Realest & 2pac - My Homeboyz - świetny bit i dobra nawijka wszystkich
Kurupt - We Can Freak It - mniam Smile
Co do samego Kurupt'a to jest jednym z moich ulubionych raperów, zajebiście mi sie go słucha, jakoś tak lubie jego głos Smile

10/10 of kors

Sa 2 wersje tego kawalka:

Retail - w ktorej jest Kurupt, 2Pac i Eastwood

OG - gdzie oprocz tych trzech jest jeszcze Petey Pablo

Wersja z Realestem jesli istnieje to fake albo fan-made. Real opuscil Death Row na dlugo zanim pojawil sie tam Petey Pablo..

Co do samego Kurupta to pod wzgledem lirycznym absolutne Top 5 na Zachodzie.. Streetz Iz A Mutha to mega klasyk, reszta albumow rowniez trzyma poziom. Mozna jedynie zalowac tego co spotkalo Against Tha Grain bo OG wersja kopie dupe a Young Gotti ostro dopierdala w niektorych kawalkach calemu DPGC..
[Obrazek: tumblr_mbudcfiMIJ1riv29ro1_500.gif]
Odpowiedz
jest nastepny klip z BlaQKout:

DJ Quik & Kurupt - Hey Playa
Odpowiedz
Haha konkret, wielbłądów w teledysku jeszcze chyba nie widziałem.
Odpowiedz
Może i to zbrodnia, ale ja słyszałem tylko jeden jego kawałek; Kurupt - C Walk.
I jestem zaskoczony, bo bardzo mi się podoba. Jest wręcz zajebisty :p
Odpowiedz
(16-08-2009, 15:45:55)Michtusek napisał(a):  Może i to zbrodnia, ale ja słyszałem tylko jeden jego kawałek; Kurupt - C Walk.
I jestem zaskoczony, bo bardzo mi się podoba. Jest wręcz zajebisty :p

Tym bardziej powinnienes sprawdzic jego solowe rzeczy - polecam glownie jego 3 pierwsze albumy:

Kuruption
Streetz Iz A Mutha
Space Boogie
[Obrazek: tumblr_mbudcfiMIJ1riv29ro1_500.gif]
Odpowiedz
ahhaha no to zapowiedziana zostala nastepna plyta Kurupta zzz ............. Roscoe , bracia wypuszcza krazek pod tytulem - The Tekneek Files, za produkcje bedzie odpowiedzilany producent z Filadelfii - Tekneek. Plyta wyjdzie w All Day Music we Wrzesniu, jest juz pierwszy wyciek - kawalek pod tytulem Do Whut It Do Remix

a tu okladeczka Tongue

[Obrazek: 4tulhj.jpg]
Odpowiedz
Tekneek trochę się zainspirował chyba albumem Rep Yo Set - sprawdźcie to: http://www.youtube.com/watch?v=-yk3vVTnyts. Tak czy siak brzmi dobrze, może być kozak.
Odpowiedz
Przesłuchałem "Do Whut It Do" (chociaż w refrenie zamiast 'It' słysze 'I') i jako tako będę czekał na ten album, wkońcu to Kurupt :]
"I got what you want
I got what you need
I got nothing but gangsta funk
and big fat bag of weed"

YouTube Last FM
Odpowiedz
Kurupt u Dre'a rzeczywiście fantastycznie, potrafi się pokazać naprawdę z dobrej strony. Jeżeli chodzi o solowe krążki to jak dla mnie Space Boogie: Smoke Oddessey. Zakupiłem tą płytę za moje pierwsze zarobione pieniądze i nawet przez chwile nie wątpiłem że była to świetna inwestycja! Wink
[Obrazek: 0196ebf7cd8d.gif]

[Obrazek: cali_iz_active.jpg]

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości