Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kurupt
Kurupt, Young Gotti świetny raper choc wole daza ale w duecie świetnie sie uzupelniaja nie pierdolą tylko west coast robia
co najlepsze od kurupta
KURUPTION 1998 (east-west)_zajebisty album wkreca mi sie zastanawiajac sie mozna to nazwac klasyk??? róznorodne brzmienie dobrzi goście dobre nawijki
(east)najlepsze Light Shit Up ft Buckshot,Its A Setup,No Feelings,zreszta cały krazek daje jak najbardziej rade
(west)przekozacki Slip Capone,Tray Dee - C Walk,co tam chłopaki wyrabiaja ah miod,ft.Dr.Dre - Ask Yourself A Question,druga cd tez na poziomie daje rade
Tha Streetz Iz A Mutha 1999-wtdany rok pózniej album miazga crip-hop jego flow jest jak by bylo wystrzelane z ak-47 Tematyka tego krążka to ostra nawijka GangBangin , dragi ,dźiwki, broń, gangi,mało tu cukierkowych spraw cała masa gości najlepsze walki Who Ride Wit Us (Feat. Daz Dillinger) , Represent Dat G.C. (Feat. Daz Dillinger, Snoop Dogg, Soopafly, Tray Deee, Jayo Felony & Butch Cassidy),Neva Gonna Give It Up (Feat. Warren G, Nate Dogg, Snoop Dogg, Tray Deee & Soopafly) ,masakryczny Tha Streetz Iz a Mutha (Feat. Daz Dillinger and Big Pimpin' Delemond) dope game , rock game ,cocaine!!! i wiele wiele cała płytka klasyk
Space Boogie: Smoke Oddessey 2001-3 dobra płytka moim zdaniem choć troche niedopracowana i nierowna za produkcje wzieli sie Dr. Dre, DJ Quik, Daz Dillinger, Fred Wreck i Dj Lethal kozaki Space Boogie (Feat. Nate Dogg) co tam wyczyniaja kingpin z natem coś pieknego On, Onsite (Feat. Lil' 1/2 Dead) The Hardest... (Feat. Xzibit, Nate Dogg & MC Ren) Gangstas Bring Back That G... (Feat. Snoop Dogg & Goldie Loc)
Originals 2004
Against Tha Grain 2005
Same Day, Different Shit
3 ostatnie sprawdzam ale niepodchodza mi zbytnio moze pare przesluchan zmieni zdanie choc watpie
ogolnie young gotti jest bardzo dobry przekozackie flow
przreciez jest historia west coast zaczynał od pocżatkow z death row
a tu o nim nic specjalniego nie ma w komentarzach
jedynie co ze gral 30 sekund w wash hah i ma dobry kuruption
a moim zdaniem to za malo
Odpowiedz
Nie tylko w Wash bo grał też w Half past Dead z Stivenem Sigalem i Ja Rulem.
Odpowiedz
hah
co mają jego filmu do muzy
a po co wam ten lipny film ze Stivenem Sigalem i zwłaszcza z Ja Rulem.
zaglebnijcie sie w typa a nie popierdółki ogladacie
Odpowiedz
Kurwa Funky zastanawiam się czy Ty na prawdę masz 21 lat i kurwa masz pojęcie co piszesz, przeczytaj swoją wypowiedź wcześniej i moja pod Tobą i kurwa pomyśl .Wielu polaków ma problemy z czytaniem ze zrozumieniem ,a ja nie mam zamiaru Ci tłumaczyć co niosła moja wypowiedź bo chyba to proste i zrozumiałe.
Odpowiedz
do dyskografi można dodac
DJ Quik & kurupt Blaqkout
Kurupt & j.wells Digital Smoke
Kurupt - The Penagon Vol. 1
Dillinger & Young Gotti D.P.G
Dillinger & Young Gotti 2: Tha Saga Continuez
Kurupt - Bacon & Eggs
Kurupt & Roscoe
kozacki kingpin na wylocie
tray_deee(feat._kurupt_jayo_felony_and_da_floc)-well_respect
Snoop Dogg & Kurupt - Fuck A Bitch
snoop dogg&kurupt Ride OnCaught Up
-snoop_dogg-&_kurupt story_to_tell_
Kurupt & Roscoe It's Jimmy
Sly Boogie - California (LA Remix) ft. Kurupt, MAck 10, Jayo Felony, Roscoe, E40,
Shyne Feat Kurupt & Nate Dogg - Behind The Walls
\Rappin_4-Tay-Sweet_Love_(Feat_Daz__Kurupt
Pete Rock, Inspectah Deck & Kurupt - Tru Master
Nate Dogg - - Can't Nobody feat Kurupt
Kurupt & Mr Shadow - Anotha Cali Weekend(dancin smoking drinkin)Feat Don Cisco) kozak
-messy_marv_kurupt-west_ride
Kurupt Feat Nate Dogg - First We Pray(1998)
kurupt_and_roscoe-everyday
kurupt-_celly_cel the_dog_in_me
-kurupt-let_me_show_you__feat_crooked_i
krayzie bone Snoop Dogg, Kurupt & Layzie Bone The War Iz On
Kokane-major_skrilla_ft._kurupt_roscoe
Damizza_ft_Kurupt_&_Roscoe_-_Chip_The_Curb
Kurupt - Everybody knowz kozak g-funk....
i jeszcze jeszcze można byloby wymieniac
a tu o nim nic specjalniego nie ma w komentarzach
jedynie co ze gral 30 sekund w wash hah i ma dobry kuruption
a moim zdaniem to za malo
ty nie świroj chodzi o to ze wiecej gadania jest o jego 30 sekundowej akcji w filmie a nie ze ma tylko ten jeden !!!!!!!!!!!!
nie moja winna ze musisz stać godzine pod żabką i prosic zeby ci ktos browca kupił bo za masz malolacki styl
Odpowiedz
Mówisz ,że tylko Wash ja Ci dałem inny film w którym nie grał 30 s tylko był drugoplanowym bohaterem.Co tu komentować każdy go zna solowo Kurupt nie jest tak dobry jak w Dogg Pound. Ok tak mam 12 lat ,a browary mi kupują w Tesco bo taniej .
Odpowiedz
Też uważam ze Kurupt solo jest taki sobie ...
W DPG jakoś ujdzie , za to w ostatniej płycie z Quik'iem bardzo mi się podoba , naprawdę zmieniłem do niego nastawienie ; )
bounce wit double O G Smile
Odpowiedz

Terrace Martin o nowej plycie Kurupta.
Odpowiedz
nowy wyciek, Kurupt na bicie Martina - nie wiadomo czy bedzie na plycie

Kurupt - The Mic ( prod. Terrace Martin ): http://usershare.net/2wmw1i77fqzn
Odpowiedz
Polecam :
Kurupt ft. Terrace Martin - I'm One - dowód na to,że Kurupt potrafi zajebiście nawijać
Kurupt ft. Tha Realest & 2pac - My Homeboyz - świetny bit i dobra nawijka wszystkich
Kurupt - We Can Freak It - mniam Smile
Co do samego Kurupt'a to jest jednym z moich ulubionych raperów, zajebiście mi sie go słucha, jakoś tak lubie jego głos Smile

10/10 of kors
"I got what you want
I got what you need
I got nothing but gangsta funk
and big fat bag of weed"

YouTube Last FM
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości