Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kurupt
Przenoszę do działu G Funk --> Raperzy .Dla mnie Kurupt raperem jest bardzo dobrym, wolę jego od Daza.Jako aktor niestety nie sprawdzałem go . Warto tak w ogóle ??? Bo tandet oglądać nie lubię Big Grin . Pozdrawiam
Odpowiedz
[Obrazek: 1604502_170x170.jpg]

Polecam nowy album od Kurupta - Tha Penagon Vol. 1. Świetne biciki, dobre zwroty, przyjemne refreny. Słucham dopiero pierwszy raz, a już uważam, że to jedno z najlepszych nagrań Kurupta z ostatnich lat.
Odpowiedz
to oficjalne wydawnictwo? dogg pound wydaje tyle albumow ze szok. pierwsze slysze o tej plycie a staram sie byc na biezaco. to chyba nielegal tak samo jak Lets Ride 2nite, ktore nie bylo z tego co wiem w sprzedazy, a o ktorym ktos tam wczesniej wspominal.
Odpowiedz
To pierwsze wydanie pod nową wytwórnią Kurupta - Penagon Entertainment. Wydane tylko w Internecie. To nie jest taki "oficjalny" album studyjny.
Odpowiedz
Bardzo cenię Kurupta, ale teraz czekam najbardziej na jego płytę z Quikiem - to będzie masakra!! Big Grin Big Grin Singiel "Hey Playa!" niszczy!
Odpowiedz
Jak teraz sobie znowu słucham The Chronic to mam wrażenie, że Kurupt był wtedy w życiowej formie. Świetne przyspieszenia, świetne teksty, świetne flow i taki agresywny głos. Czy też macie takie wrażenie?
Odpowiedz
Masz rację, mi też bardzo się tam podoba. Zajebiste zwrotki dał też na "2001" u Dre, tam obok Hittmana był wg mnie najlepszy z gości, w takich kawałkach jak "Xxplosive", "Let's Get High" czy "Housewife" zamiótł konkretnie.
[Obrazek: bdnpc6.png]
Odpowiedz
Wygląda jakby Dre dodawał Kuruptowi skrzydeł, hehehe.
Odpowiedz
tak jak Snoopowi ktory nigdy juz chyba nie bedzie mial w sobie takiego wajbu jak z The Chronic czy Doggystyle.
Odpowiedz
Pewnie nie, tylko dla tego ze powoli odchodzi od produkowania rapu... Jak to powiedzial robi muzyke dla wszystkich nie tylko dla sluchaczy rapu. Widzialem Kurupta na koncercie w warszawie, Daz przy nim... no jest różnica, szczegolnie jesli chodzi featuringi jak np z 2Paciem, Snoopem bo bylo ich znacznie wiecej niz u Daza. Idealnie uzupelnił wiele wiele hitow.
P-Funk. Uncut Funk. The Bomb.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości