Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kuban
21-latek z Opoczna ma na koncie jeden mixtape - "cozamixtape" z 2014r, oprócz tego był wybrany do składu Popkiller młode wilki 2013. Jaram się jego kawałkami, słyszę w nim mieszankę dizzy wright'a i schoolboy'a

Odpowiedz
Czym są dla Ciebie ''Młode Wilki'', bo dla mnie jałowym materiałem, który przedstawia bylejakość. Ziomeczek nie akcentuje nic ponad przeciętność, to tak jakbym porównywał brooklyńskie Enemy Mindz z jakimiś pseudoulicznikami z Polski.
Odpowiedz
W edycji 2013 nawet Tomb był młodym wilkiem Big Grin.

Kuban ma potencjał, ale poczekam na coś bombowego.

Odpowiedz
Czym są dla mnie młode wilki? Ogólnie to niczym specjalnym jezżeli chodzi o poziom, i tak mało słucham Polskiej sceny, choć staram się sprawdzać większość wydawanego materiału i sądzę że dzięki takim akcjom chociaż w jakimś stopniu promują raperów którzy mają jakiś tam potencjał, czy faktycznie się nadawali to już weryfikuje czas. Pomimo wielu niewypałów jak właśnie wspomniany Tomb, są też spoko zawodnicy jak Kuban, Kuba Knap czy Kękę. Co do kubana moim zdaniem jeden z lepszych reprezentantów nowego brzmienia na naszej scenie.
Odpowiedz
Młodzi Wilcy na propsie Big Grin , prawda jest taka, że kogo by popkiller nie wybrał, to i tak ludzie te ich wybory będą hejtować. Tak było i tak będzie. A co do TomBa to potrafi coś tam wartościowego naskrobać.
[Obrazek: uo602_Fabolous.gif][Obrazek: tumblr_ml9iseM0e01s3ojtko1_500.gif]
Odpowiedz
Akurat nie chodziło mi w tym sensie, że King Toeembe to niewypał, tylko on jest strasznie nierówny. Raz potrafi przypierdolić mega bangierem (zwrotka na "JBMNT" czy "Palimy Scenę") a raz wypuścić szajs (Ali Bomaye remix).
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości