Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Koncert Foesum w Polsce - chciałbyś/wpadłbyś?
(18-07-2014, 21:35:43)Krazy Quik napisał(a):  5). Może bym znalazł jakiegoś towarzysza/towarzyszkę na koncert, ale większość znajomych nie słucha g. A co ci tak to wątpię żeby znali Foesum. Jeśli Warszawa to większa szansa że więcej ludzi Wink

Nie zgodzę się, w Wawie słucha się głównie Eastu, a w Poznaniu Westu.

[Obrazek: pqOS8oJ.jpg]
Odpowiedz
(18-07-2014, 21:53:16)adi760 napisał(a):  Nie zgodzę się, w Wawie słucha się głównie Eastu, a w Poznaniu Westu.

Na podstawie czego to wywnioskowałeś ? Big Grin
Odpowiedz
Wystarczy posłuchać wywiadów z polskimi raperami; czego słuchali jak byli młodsi Poznań stawiał bardziej na gangsterski west, a wawa na east. Może te moje "dane" są z dupy i miały się jakoś do sytuacji w Polsce sprzed kilku lat, a teraz to się wszystko wymieszało.

Odpowiedz
sory za offtop, ale o ktorych raperach z poznania mowisz, ze sluchali bardziej westu? bo jak jak czytam wywiady dotyczace gustu czy kolekcji to wiekszosc slucha rappasow ze wschodu a z westu jedynie mainsteamowe pozycje, typu pac, cube czy eazy i to wydaje mi sie, ze dotyczy calej polski
Odpowiedz
(18-07-2014, 21:53:16)adi760 napisał(a):  
(18-07-2014, 21:35:43)Krazy Quik napisał(a):  5). Może bym znalazł jakiegoś towarzysza/towarzyszkę na koncert, ale większość znajomych nie słucha g. A co ci tak to wątpię żeby znali Foesum. Jeśli Warszawa to większa szansa że więcej ludzi Wink

Nie zgodzę się, w Wawie słucha się głównie Eastu, a w Poznaniu Westu.

sorry chodziło mi że jeśli w Warszawie, to większa szansa że może przyjdzie więcej moich znajomych. Nie chodziło mi o ogół, może źle napisałem.
Co do tego o czym mówi Adi, to ma rację. Poznań zawsze był westowy, mówił o tym np. gural, i mietek też w jakimś wywiadzie projektu west o ile dobrze pamiętam.
Odpowiedz
Dobra ja na koncert bym się wybrał z kolegą/dwoma - gdyby był w Poznaniu.

Odpowiedz
Ja preferowałbym Poznań, prawie na pewno bym był, ale nic nie gwarantuję. No i niestety nie dałbym rady zabrać jakichś kumpli. A tak wgl to widzę, że cossłaby odzew, no, ale zawsze podczas wakacji aktywnosć na forum spada.
Odpowiedz
Foesum mimo wszystko nie jest zbyt znane w Polsce i wakacje tutaj na aż tak wiele nie wpływają. Smutne, ale prędzej chyba by ludzie przyszli gdyby Foesum było na supporcie, a głównym artystą ktoś z Polski niż na odwrót.
Odpowiedz
1) Na Foesum,raczej bym się nie wybrał,co innego gdyby był McEiht czy WarrenG lub ktoś podobny,to wtedy tak.
2) Warszawa, Poznań jest za daleko
3) Tak do 150 zł
4) Nie znam za bardzo polskich ekip grający gfunk,ale pewnie jest ich kilka,więc jakieś 2-3 ekipy no i chyba 247 Mes'a najbardziej znany polski skład w klimatach i na to by ludzie by przyszli.
5) Na Foesum ani ja, ani ziomki,ale na innych raperów do jakiś 3-5 osób powinno się znaleść
[Obrazek: DN8spPrQLoH0WavA3f46EjTI7aCKoLCWUB4kuCuo...FI5aJ0k3oh]
Odpowiedz