Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Koncert Foesum w Polsce - chciałbyś/wpadłbyś?
Exclamation 
Zakładam osobny temat bo chciałbym żeby każdy go zobaczył i się wypowiedział - Marcin jak możesz to wyróżnij go jakoś Smile

Generalnie to jest opcja na zorganizowanie koncertu Foesum w Polsce - termin to prawdopodobnie druga połowa września (Piątek lub Sobota). Jako że to forum g-funkowe a chcę zrobić mały research/wywiad środowiskowy to zapytam najpierw tutaj:

1) Ile osób chciałoby taki koncert i się na niego wybrało?
2) Która lokalizacja wam bardziej odpowiada - Poznań czy Warszawa?
3) Podajcie orientacyjną maksymalną kwotę, którą bylibyście w stanie zapłacić za wstęp (ustalmy górną granicę na 75 zł)
4) Jaki support chcielibyście usłyszeć przed Foesum? (tylko nie podawajcie 15 topowych raperów z Polski bo nikt tego finansowo nie udźwignie)
5) Czy macie znajomych którzy również jarają się g-funkiem i by na taki koncert przyszli/przyjechali? (jeśli tak to nadajcie temat w swoich kręgach i zbierzcie freedback)

Uprzedzając następne pytania - Foesum grałoby około godzinny set, wliczając w to zarówno kawałki z "Perfecion" jak i późniejszych płyt.

Czekam na wasze opinie/sugestie w tym temacie - do dzieła!
[Obrazek: tumblr_mbudcfiMIJ1riv29ro1_500.gif]
Odpowiedz
Przykleiłem temat. Dawać feedback ludzie, g-funk.eu to wspiera zza kulis!
Odpowiedz
1. no ja na pewno :d
2. poznan, ale tylko ze wzgledu na miejsce zamieszkania, warszawa tez nie jest zla opcja.
3. 75 zl
4. mysle, ze np. chlopaki z beat squadu byliby dobra opcja na koncert w poznaniu, nagrywaja w laidbackowym stylu - powinna im sie spodobac opcja grania przed foesum.
5. niewielu ale kilka osob na pewno poszloby na koncert w poznaniu.
Odpowiedz
Wolałbym Poznań, ale nie jestem w stanie zapewnić, że na koncercie się pojawię Sad

[Obrazek: pqOS8oJ.jpg]
Odpowiedz
1) Foesum w Polsce... na takim koncercie warto być więc jestem ZA.
2) Warszawa
3) 75 zł
4) Rodzima g-funkowa scena.
5) Parę osób na pewno się znajdzie.
Odpowiedz
Kazda opcja mi pasuje bede na 100%
[Obrazek: Bez_tytu_u.jpg]
Odpowiedz
POZNAŃ! Big Grin
Odpowiedz
Jeśli będzie to Poznań pojawię się bankowo. Dwie osoby mogłyby pojechać bezproblemowo ze mną.
Odpowiedz
1) Ja
2) W grę wchodzi jedynie Toruń
3) 10 zł
4) Peja,Tede,Gandzior,OG Najsu,Marcin Tha pimp,sowa,popek,liroy,borikson,Donatan,Liber,Doniu,Wilku,Bilon,Żary,ten typ mezo,
5) Nie mam znajomych.
Odpowiedz
1) Ja też napewno jeśli
2) Warszawa
3) 6 dyszek ( w jakiejś przedsprzedaży Big Grin )
4) Laidback Black,beatsquad ( o ile działają) roach albo Projekt West. Bardzo słabo znam rodzimy g funk west także nie wiem zabardzo Wink
5). Może bym znalazł jakiegoś towarzysza/towarzyszkę na koncert, ale większość znajomych nie słucha g. A co ci tak to wątpię żeby znali Foesum. Jeśli Warszawa to większa szansa że więcej ludzi Wink
Odpowiedz