Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kokane
(31-03-2010, 15:27:56)jrs24 napisał(a):  
(30-03-2010, 22:57:45)Marcin napisał(a):  No to racja, kawałek jest o czymś innym, co już można łatwo zauważyć z opisu filmu na YT, ale Kokane jest offbeat. Nie mogę tego słuchać przez to.

rozwaliles mnie tym tekstem ze mozna zauwazyc o czym jest kawalek po opisach ahhahahah prosze cie ..........

WTF? Wejdź sobie na youtube i sprawdź po prawej co napisał Kokane.

Cytat:Official music world premier video "Killing Fields" Kokane ft. Sons Naj & Taj. Video directed by Dah Dah, Killing Fields produced by Tha Chill {CMW}. New song off album "Gimme All Mine" releasing 6/1/2010. This song is a reflection of the social ills of society and the world. I wanted to touch on this subject matter, because it's needed in the world today. Everybody ain't got diamonds, money and bitches, it seems like music today is geared towards demoralizing God like principles and family structure. Not to judge anyone because I am a work in progress myself, but this video is the truth and the truth will set you free. My advice to the world is don't be playing in them Killing Fields! Kokane aka Jerry B. Long God Bless!

Dzięki temu nie potrzebuję słuchać tego tracka, żeby wiedzieć o czym jest.

BTW Kokane to kolejny artysta, który przeszedł nagłe i ekstremalne nawrócenie.
Odpowiedz
(31-03-2010, 15:51:32)Marcin napisał(a):  
(31-03-2010, 15:27:56)jrs24 napisał(a):  
(30-03-2010, 22:57:45)Marcin napisał(a):  No to racja, kawałek jest o czymś innym, co już można łatwo zauważyć z opisu filmu na YT, ale Kokane jest offbeat. Nie mogę tego słuchać przez to.

rozwaliles mnie tym tekstem ze mozna zauwazyc o czym jest kawalek po opisach ahhahahah prosze cie ..........

WTF? Wejdź sobie na youtube i sprawdź po prawej co napisał Kokane.

Cytat:Official music world premier video "Killing Fields" Kokane ft. Sons Naj & Taj. Video directed by Dah Dah, Killing Fields produced by Tha Chill {CMW}. New song off album "Gimme All Mine" releasing 6/1/2010. This song is a reflection of the social ills of society and the world. I wanted to touch on this subject matter, because it's needed in the world today. Everybody ain't got diamonds, money and bitches, it seems like music today is geared towards demoralizing God like principles and family structure. Not to judge anyone because I am a work in progress myself, but this video is the truth and the truth will set you free. My advice to the world is don't be playing in them Killing Fields! Kokane aka Jerry B. Long God Bless!

Dzięki temu nie potrzebuję słuchać tego tracka, żeby wiedzieć o czym jest.

BTW Kokane to kolejny artysta, który przeszedł nagłe i ekstremalne nawrócenie.

ahhahah spoko ja mysalem ze mowisz o komentarzach ahhah ale luz Wink
Odpowiedz
20 kwietnia czyli wiadomo 4/20 - Kokane wydaje mixtape wraz z Crazy Toones Big Grin - moze byc ciekawy material
Odpowiedz
[Obrazek: kokane-inthebackstreets_l.jpg]

dwa jointy z tego projektu:

Kokane - Get Something

Kokane - Let Your Pants Sag

mam nadzieje ze jak je dokoncza to bede torche brzmiec lepiej - kurde w koncu to Dj Crazy Toones wiec oczekiwania mam duze
Odpowiedz
Ja pierdykam, usłyszę jeszcze jeden kawałek w stylu tego "Get Something" to kogoś zaszlachtuję.
"I got what you want
I got what you need
I got nothing but gangsta funk
and big fat bag of weed"

YouTube Last FM
Odpowiedz
Haha te tracki to jakiś żart, szczególnie Get Something.
Odpowiedz
Najbardziej sie nim jaram na kwałkach z Tha Eastsidaz. Zajebiscie mi pasuje do tej ekipy Chodź nie raz jego jęki jak w np. I Luv trochę mnie draznią ;P Ogólnie ma swoje flow robi swoje i co najważniejsze ma szacunek w tej grze.
Odpowiedz
Kokane - Rollin Up

Undecided tak jak sie jaram do dzis Twilight Zone - to reszta co wyszla to regres straszny przynajmniej dla mnie - nic ciekawego Confused
Odpowiedz
Rozczarowanie - myslalem ze Kane nie bedzie nagrywac pod ten south'owy shit..

Wole sobie posluchac "Dr. Jekyll And Mr. Kane" - Snoop jest debilem ze nie wydal nigdy tego albumu legalnie, bo ten shit w CDQ brzmi rewelacyjnieBig Grin
[Obrazek: tumblr_mbudcfiMIJ1riv29ro1_500.gif]
Odpowiedz
Hahaha takiej tragedii dawno nie słyszałem. Zastanawiam się czy ci ludzie naprawdę nie słyszą jakie to jest straszne i nie do słuchania.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości